У Києві відбулась церемонія закладки малого броньованого артилерійського та десантно-штурмового катерів для ВМС

08 лютого 2019, 16:30 | ID: 47171 | Переглядів: 2065
У Києві відбулась церемонія закладки малого броньованого артилерійського та десантно-штурмового катерів для ВМС У Києві відбулась церемонія закладки малого броньованого артилерійського та десантно-штурмового катерів для ВМС У Києві відбулась церемонія закладки малого броньованого артилерійського та десантно-штурмового катерів для ВМС У Києві відбулась церемонія закладки малого броньованого артилерійського та десантно-штурмового катерів для ВМС У Києві відбулась церемонія закладки малого броньованого артилерійського та десантно-штурмового катерів для ВМС У Києві відбулась церемонія закладки малого броньованого артилерійського та десантно-штурмового катерів для ВМС

Сьогодні, 8 лютого, на Київському суднобудівному заводі ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» відбулася урочиста закладка малого броньованого артилерійського та десантно-штурмового катерів для Військово-Морських Сил ЗС України.

В урочистих заходах з нагоди закладки двох катерів для вітчизняного флоту взяли участь заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський, командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко, представники ВМС, заводу та громадськості.

— Хочу привітати колектив військовослужбовців, з нагоди закладки двох катерів. Ви бачили як наші військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України виконують свої обов’язки і хочеться мати надію, що ці кораблі стануть в нагоді для зміцнення обороноздатності нашої держави, для виконання тих завдань, які стоять перед Військово-Морськими Силами, — зазначив генерал-лейтенант Ігор Павловський.

Під час заходу на секції катерів урочистим моментом при закладці було встановлення пам’ятних табличок, які символізують «початок життя» нових кораблів.

— Сьогодні ми робимо ще один крок для збільшення нашого бойового потенціалу, який би міг спроможно та адекватно реагувати на загрози та виклики. Завдяки нашим зусиллям та таким кораблям, ми робимо ще крок до здобуття миру в нашій державі, — наголосив командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко.

Відео: 5 каналОСТАННІ НОВИНИ
Маємо посилити присутність кораблів НАТО в Чорному морі - Президент в інтерв’ю FoxNews

3 години тому

Президент України в Любліні: ЛИТПОЛУКРБРИГ – перша ластівка на шляху України до НАТО

5 годин тому

«Ми розраховуємо на посилення тиску світового співтовариства на Росію задля миру в Україні», — Президент

5 годин тому

Зведення щодо обстановки в районі проведення операції Об'єднаних сил станом на 18:00 22 лютого 2019 року

5 годин тому

«Україна вдячна Польщі та Литві за незмінну підтримку на міжнародній арені в питаннях захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави», — Петро Порошенко

6 годин тому

На Чернігівщині військовослужбовці окремого Президентського полку в польових умовах вдосконалюють бойову майстерність

6 годин тому

У Рівному військові взяли участь у донорській акції «Ти можеш врятувати чиєсь життя»

6 годин тому