У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону

07 лютого 2019, 14:47 | ID: 47144
У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону У Десні завершилася першість Збройних Сил України з армійського біатлону

На Чернігівщині, на базі 169-го Навчального центру Сухопутних військ «Десна», проходила першість Збройних Сил України з армійського біатлону.

Щоб визначити кращих серед кращих на Чернігівщині зібрались команди всіх родів, видів військ і вищих військових навчальних закладів.

Підтримати військових спортсменів приїхала й українська бронзова призерка з біатлону зимової Олімпіади-1994 в Норвегії Валентина Цербе-Несіна.

— Я дуже рада з приводу такої уваги в армії до мого улюбленого виду спорту. Дивлюся і радію — є кому країну захистити, — зазначила володарка першої олімпійської нагороди в історії України Валентина Цербе-Несіна.

Траса важка. Чотири кола по 1250 метрів. Учасник виконували вправи стрільб з автоматів — стійка, з коліна та лежачи. Штраф за невлучання в мішень — плюс «штрафних» 100 метрів бігу.

В кількагодинних гонках всі учасники встигли показати свою майстерність і в мас-старті і поодинці.

«Золото» турніру виборола команда Сухопутних військ Збройних Сил України, яка у важкій боротьбі обійшла представників Сил спеціальних операцій ЗС України.

Перемогу серед вищих військових навчальних закладів вибороли вихованці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Відео: НЦ Десна