У Військово-Морських Силах ЗС України завершилась підготовка резервістів оперативного резерву першої черги

24 грудня 2018, 14:30 | ID: 46181

23 грудня завершились 15-денні збори з резервістами оперативного резерву першої черги, які проходили на базі окремої бригади морської піхоти ВСМ ЗС України.

Метою заходу було підвищення рівня готовності військ до застосування за призначенням у разі відкритої агресії з боку Російської Федерації.

В умовах максимально наближених до бойових, особовий склад резерву разом із підрозділами морської піхоти прийняли участь в батальйонних тактичних навчаннях, що розгорнулись вздовж всієї лінії морського узбережжя. Резервісти мали можливість перейняти новітній досвід ведення бойових дій в умовах сучасності, що застосовується в зоні ООС.

Під час навчань підрозділи резерву практично оволоділи навичками десантування з повітря, з моря, веденням вогню, керуванням техніки та відпрацювання заходів по відбиттю військової агресії з боку противника.  Вагомою складовою навчань була фахова підготовка спеціалістів резерву, що дало можливість підвищити їх навики у роботі із сучасними зразками озброєння та техніки.

По завершенню підготовки, заступник командувача морської піхоти полковник Дмитро Делятицький висловив слова вдячності всім, хто брав участь у проведенні навчань.  За високі показники досягнуті у період зборів, кращих військовослужбовців бригади та представників резерву було заохочено.

Окремої уваги заслуговують питання забезпечення харчування за системою каталогів та контролю за особовим складом. За час навчань не було зафіксовано жодного правопорушення, у тому числі вживання алкоголю чи заборонених речовин.

Як результат якісного проведення заходу значна частина резервістів виявила бажання укласти контракт для подальшого проходження служби у Збройних Силах України та  у військовому резерві бригади.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України