«Кожен рейс – це набуття нового досвіду», життєве кредо старшого матроса морського буксиру «Корець» Владислава Антосіва

16 грудня 2018, 15:35 | ID: 45946

Доля завжди пропонує несподівані рішення. Якщо юнацька мрія не здійснюється так, як гадалося, то лише тому, що доросле життя має свої вимоги.

Старший матрос Владислав Антосів, старший рульовий морського буксиру «Корець» зі складу Об'єднаних сил. У нього дуже відповідальна робота адже його задача – це керування кораблем. Потрібно бути завжди дуже уважним та слухати команди, які говорить капітан тому що, у випадку невірних дій, корабель може сісти на мілину чи в щось врізатися.

– Ви навіть не уявляєте яким я був щасливим коли розпочав службу на військовому кораблі, – розповідає Владислав.

У Військово-Морських Силах ЗС України, Владислав з 2017 року. Бути моряком для старшого матроса Владислава не просто повсякденна справа - це стан душі, адже майже половину свого життя він присвятив морю. До війська хлопчина працював цивільним моряком, «матрос першого класу». Юнаку подобається море, шум його хвиль, високе зоряне небо над ним.

– Я вважаю, що людина, яка хоче стати моряком, має бути наполегливою та мати бажання навчатися, самовдосконалюватися. Вчитися доведеться все життя, адже, по-перше, морська справа постійно розвивається, а по-друге, кожен рейс – це набуття нового досвіду, – стверджує Владислав.

Владислав не зупиняється на досягнутому та наближається до мрії всього життя. Так, у 2016 році вступив до Херсонської державної морської академії та здобуває освіту за напрямом: «судоводіння».

– Крім того, для досягнення успіху в морській професії необхідні здоров’я, відсутність шкідливих звичок, вмотивованість. У цій професії все залежить тільки від самої людини – від того, як вона себе проявила. Адже на кораблі чудово видно, хто прагне до здійснення своєї мети, – поділився враженнями старший матрос Владислав Антосів.

Прес-група ОТУ «Схід»