«У Міноборони України розгорнуто Центр координації та взаємодії органів виконавчої влади з військовим командуванням» — перший заступник Міністра оборони

28 листопада 2018, 17:02 | ID: 45428
«У Міноборони України розгорнуто Центр координації та взаємодії органів виконавчої влади з військовим командуванням» — перший заступник Міністра оборони

“У Міністерстві оборони України розгорнуто Центр координації та взаємодії органів виконавчої влади з військовим командуванням у складі об’єднаних центрів та оперативної групи представників центральних органів виконавчої влади та інших складових сил оборони. Це дає можливість оперативного обміну інформацією, готувати виважені пропозиції, приймати рішення”. Про це сьогодні, 28 листопада, під час брифінгу у Міністерстві оборони України зазначив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак.

Керівництво діяльністю Центру координації та взаємодії здійснює Міністр оборони України. Заступниками керівника призначені заступники Міністра оборони України та Державний секретар Міністерства оборони України.

За його словами, центр координації та взаємодії працює у цілодобовому режимі та у тісній взаємодії з оперативними групами Генерального штабу та іншими органами військового управління.

Загалом особовий склад Центру координації та взаємодії вирішує комплексні завдання щодо: унормування питань, пов’язаних із нормативним та правовим забезпеченням заходів правового режиму воєнного стану; організації реалізації комплексу оборонних заходів, необхідних для відсічі збройній агресії та забезпечення національної безпеки; координації дій за напрямами забезпечення потреб Збройних Сил України у озброєнні та техніці, матеріальними засобами, ресурсами.

Також він додав, що представники Міністерства оборони постійно присутні на нарадах, конференціях Генерального штабу, на яких визначаються потреби Збройних Сил.

– Кінцевим результатом нашої роботи є детальні кроки щодо дій військових організмів, розумінні змісту і практичні кроки цивільних, цивільно-військових, військових адміністрацій щодо підготовки населення та території визначених областей до можливих ситуацій, пов’язаних з бойовими діями щодо відсічі агресії, ­– зазначив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак.