На базі Національного університету оборони України завершено підготовку за програмою Курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу

18 вересня 2018, 10:55 | ID: 43613
На базі Національного університету оборони України завершено підготовку за програмою Курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу На базі Національного університету оборони України завершено підготовку за програмою Курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу На базі Національного університету оборони України завершено підготовку за програмою Курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу На базі Національного університету оборони України завершено підготовку за програмою Курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу На базі Національного університету оборони України завершено підготовку за програмою Курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу На базі Національного університету оборони України завершено підготовку за програмою Курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу На базі Національного університету оборони України завершено підготовку за програмою Курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу На базі Національного університету оборони України завершено підготовку за програмою Курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу На базі Національного університету оборони України завершено підготовку за програмою Курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу На базі Національного університету оборони України завершено підготовку за програмою Курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу На базі Національного університету оборони України завершено підготовку за програмою Курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу На базі Національного університету оборони України завершено підготовку за програмою Курсу лідерства підвищеного рівня для сержантського складу

На базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського завершився тритижневий Курс лідерства підвищеного рівня для сержантського складу. До навчання було залучено 30 осіб ‒ кращих головних старшин рот (батарей, їм рівні) та вище. На базі вищого військового навчального закладу подібний Курс для сержантів та старшин українських Збройних Сил був організований вперше.

Розробку навчальної програми, відбір кандидатів та забезпечення функціонування багаторівневої системи підготовки було організовано Управлінням по роботі з сержантським складом Генерального штабу Збройних Сил України спільно з іншими структурними підрозділами та органами військового управління.

‒ На базі Національного університету оборони України подібний Курс для представників сержантського корпусу проводились вперше, тому для навчального закладу це був певний виклик. Безперечно програму підготовки буде в майбутньому вдосконалено. Ми будемо ретельно над цим працювати. Особливо, зважаючи на факт підвищення ролі і значимості сержантського складу у життєдіяльності Збройних Сил, ‒ наголосив, вітаючи випускників, заступник начальника НУОУ імені І. Черняховського генерал-майор Сергій Салкуцан.

Заняття та тренінги проводила група інструкторів, сформована з кращих представників сержантського корпусу, які мають бойовий досвід. Консультативно-дорадчу функцію виконував представник Збройних Сил Литовської Республіки.

Загалом метою Курсу лідерства було підвищення кваліфікації та надання учасникам заходу відповідних категорій необхідних знань, умінь та навичок за напрямком командного лідерства (менеджменту персоналу).

Наприкінці Курсу слухачі склали підсумковий контроль та отримали сертифікати про закінчення навчання.