Міністр оборони — дітям України: «Вірю, що з такою молоддю Україна матиме щасливе світле майбутнє і переможе будь-які негаразди та ворогів»

09 серпня 2018, 16:49 | ID: 42675
Міністр оборони — дітям України: «Вірю, що з такою молоддю Україна матиме щасливе світле майбутнє і переможе будь-які негаразди та ворогів» Міністр оборони — дітям України: «Вірю, що з такою молоддю Україна матиме щасливе світле майбутнє і переможе будь-які негаразди та ворогів» Міністр оборони — дітям України: «Вірю, що з такою молоддю Україна матиме щасливе світле майбутнє і переможе будь-які негаразди та ворогів» Міністр оборони — дітям України: «Вірю, що з такою молоддю Україна матиме щасливе світле майбутнє і переможе будь-які негаразди та ворогів» Міністр оборони — дітям України: «Вірю, що з такою молоддю Україна матиме щасливе світле майбутнє і переможе будь-які негаразди та ворогів» Міністр оборони — дітям України: «Вірю, що з такою молоддю Україна матиме щасливе світле майбутнє і переможе будь-які негаразди та ворогів» Міністр оборони — дітям України: «Вірю, що з такою молоддю Україна матиме щасливе світле майбутнє і переможе будь-які негаразди та ворогів»

Сьогодні, 9 серпня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з дітьми, які приїхали до Києва з різних куточків України, в тому числі і з міст, які розташовані неподалік лінії зіткнення на сході України.

Зустріч була ініційована в рамках Всеукраїнської акції «Діти єднають Україну».

— Українська армія робить усе можливе аби ви мали можливість жити в щасливому краї та щасливій країні, досягати величезних успіхів, рухатися далі у своєму житті, — сказав генерал армії України Степан Полторак. — Хочу, щоб кожен з вас пам’ятав, що кращої країни, ніж Україна, немає. А також пам’ятайте, що наша країна підростає разом з вами. Ви — її майбутнє.

Міністр оборони побажав гостям успіхів та впевненості у майбутньому та запевнив, що Збройні Сили їх ніколи не покинуть і будуть поруч. Українські діти поставили під час зустрічі не за віком дорослі і розсудливі запитання та отримали відверті відповіді.

— Вірю, що з такою молоддю Україна обов’язково матиме щасливе світле майбутнє і переможе будь-які негаразди та ворогів, — підкреслив Міністр оборони.

Наприкінці зустрічі всі діти отримали в подарунок фотокнигу «Світ, який ми захищаємо», яка є другим виданням в рамках проекту Міністерства оборони України, що розповідає про події на сході.