Новосформований дивізіон малих броньованих артилерійських катерів вперше провів тактичні навчання у Чорному морі

01 липня 2018, 14:02 | ID: 41822
Новосформований дивізіон малих броньованих артилерійських катерів вперше провів тактичні навчання у Чорному морі Новосформований дивізіон малих броньованих артилерійських катерів вперше провів тактичні навчання у Чорному морі Новосформований дивізіон малих броньованих артилерійських катерів вперше провів тактичні навчання у Чорному морі Новосформований дивізіон малих броньованих артилерійських катерів вперше провів тактичні навчання у Чорному морі Новосформований дивізіон малих броньованих артилерійських катерів вперше провів тактичні навчання у Чорному морі Новосформований дивізіон малих броньованих артилерійських катерів вперше провів тактичні навчання у Чорному морі

«Без нових кораблів та катерів українським військовим морякам неможливо виконувати завдання за призначенням».

На цьому сьогодні, 1 липня в Одесі наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час урочистостей, присвячених Дню Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

За його словами, держава робить все можливе аби відновити втрати, спричинені окупацією Росією Криму та Севастополя. Міністр оборони відзначив, що сьогодні корабельно-катерний склад ВМС поповнився новими малими броньованими артилерійськими катерами». Бойові одиниці отримали назви українських міст «Лубни», «Вишгород», «Кременчук» та «Нікополь».

Міністр оборони України урочисто вручив військово-морські прапори командирам катерів.

Одразу після завершення урочистостей новосформований дивізіон катерів, до складу якого ввійшли також однотипні МБАК «Акерман» та «Бердянськ», вийшов у море, де вперше провів тактичні навчання.

Метою військово-морських маневрів є перевірка рівня керованості дивізіоном його командуванням, зв'язок, морський вишкіл екіпажів та тактико-технічні характеристики нових бойових одиниць. Навчання у морі проводилися за підтримки морської авіації. Для цього була задіяна пара вертольотів Мі-14 морської авіаційної бригади ВМС ЗС України.

Під час навчань було проведено розгортання дивізіону у тактичні групи катерів, тактичне маневрування, заняття вогневої позиції під прикриттям димової завіси, вихід у атаку на виявлену морську ціль з використанням сучасних цифрових засобів радіоелектронної боротьби.

За ходом навчань спостерігали Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак та командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко.

Керівник оборонного відомства дав високу оцінку діям екіпажів та командуванню дивізіону в цілому.ОСТАННІ НОВИНИ
Міноборони проведе брифінг щодо стану та перспектив реформування військової медицини

26 хвилин тому

Курсанти Національної академії сухопутних військ практикують на заняттях безпілотні літальні апарати

55 хвилин тому

«Основним пріоритетом для Об’єднаних сил є відновлення інфраструктури та покращення гуманітарної ситуації на Донбасі!» — генерал-лейтенант Сергій Наєв на засіданні колегії ДонОДА

1 годину тому

Щоденний брифінг представника Прес-центру Об’єднаних сил

1 годину тому

В Одесі проходить чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу

2 години тому

В НУОУ триває розбудова освітньої спроможності стратегічних комунікацій при консультативно-дорадчій допомозі іноземного радника

2 години тому

Щоденне зведення речника Міноборони щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил

3 години тому