«Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків

14 червня 2018, 13:29 | ID: 41452 | Переглядів: 985
«Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків «Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків «Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків «Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків «Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків «Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків «Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків «Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків «Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків «Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків «Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків «Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків «Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — Президент нагородив медиків

Президент Петро Порошенко привітав українських медиків із професійним святом — Днем медичного працівника, а також вручив високі державні нагороди.

В урочистих заходах в Маріїнському палаці з нагоди Дня медичного працівника взяв участь Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак. Серед нагороджених напередодні професійного свята і військові медики.

«Це одне з дуже небагатьох професійних свят, яке відзначається не лише серед працівників галузі, а й в цілому шанується всім українським суспільством. День медичного працівника можна порівняти лише з Днем учителя», — сказав Глава держави у своєму вітальному слові.

«Запросив вас, дорогі лікарі, фельдшери, медсестри, фармацевти, науковці, викладачі й студентство, аби від себе особисто, від мільйонів громадян України подякувати вам за вашу шляхетну працю. Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — зазначив Президент.

За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність Глава держави відзначив високими нагородами військових та цивільних медиків та присвоїв почесні звання «Заслужений діяч науки і техніки України», «Заслужений лікар України» та «Заслужений працівник охорони здоров’я України». Президент вручив лікарям та медичним працівникам нагороди та цінні подарунки.

Після церемонії в Маріїнському палаці відбулося спільне фотографування учасників заходу з Президентом України.

Адміністрація Президента України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №160/2018 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівникаhttps://goo.gl/CA51dk