У Києві завершилася головна конференція з планування навчання «Чисте небо-2018»

17 травня 2018, 16:55 | ID: 40648 | Переглядів: 417
У Києві завершилася головна конференція з планування навчання «Чисте небо-2018» У Києві завершилася головна конференція з планування навчання «Чисте небо-2018» У Києві завершилася головна конференція з планування навчання «Чисте небо-2018» У Києві завершилася головна конференція з планування навчання «Чисте небо-2018» У Києві завершилася головна конференція з планування навчання «Чисте небо-2018» У Києві завершилася головна конференція з планування навчання «Чисте небо-2018» У Києві завершилася головна конференція з планування навчання «Чисте небо-2018» У Києві завершилася головна конференція з планування навчання «Чисте небо-2018» У Києві завершилася головна конференція з планування навчання «Чисте небо-2018» У Києві завершилася головна конференція з планування навчання «Чисте небо-2018»

Сьогодні, 17 травня, у Києві завершилася чотирьохденна головна конференція з планування багатонаціонального навчання «Чисте небо-2018».

Уході конференції сторони обговорили питання стосовно структури навчань, складу Сил та засобів котрі залучатимуться, місця проведення та питання, що стосуються всебічного забезпечення. Окрім, того учасники заходу відпрацювали попередні проекти сценарію навчань та технічної угоди.

Під час заключної частини головної конференції керівники від американської та української сторін подякували усім учасникам за плідну та результативну роботу. Також зазначили, що завдяки сумісним зусиллям та навичкам, які проявив кожен із присутніх потрібного результату було досягнуто та завдяки усім вам навчання мають пройти на високому рівні.

По завершенню відбулося вручення пам’ятних сувенірів від керівника робочої групи Повітряних Сил Збройних Сил України представникам іноземних військових делегацій.

Прес-центр Командування Повітряних Сил ЗС Україниhttps://goo.gl/xskgK4