Свій 25-річний ювілей відсвяткували військовослужбовці 10 бази вимірювальної техніки

04 березня 2018, 10:10 | ID: 38746 | Переглядів: 725

Це унікальна військова частина, яка відповідає за проведення метрологічного забезпечення військових частин, організацій, підприємств і установ Збройних Сил України, дислокованих на території восьми областей Західної України.

Крім цього, завданням спеціалістів є зберігання, експлуатація та дослідження військових еталонів, забезпечення стабільності їх метрологічних характеристик, необхідного рівня точності відтворення одиниць фізичних величин і передачі їх розмірів до еталонів військових метрологічних лабораторій та засобів вимірювальної техніки, які застосовуються на об’єктах вимірювань військового призначення, організації та проведення калібрування еталонів військових метрологічних лабораторій, організації та проведення повірки, поточного і середнього ремонту засобів вимірювальної техніки.

З початком проведення АТО спеціалісти бази працювали на найнебезпечніших ділянках нашої оборони. За чотири роки бойових дій воїни 10 бази вимірювальної техніки опанували також виконання низки нових для себе завдань. Завдяки їх фаховій роботі частини та підрозділи, які знаходяться на передовій, можуть вести більш прицільний і точний вогонь по ворогу, відслідковувати та вчасно фіксувати пересування ворожої живої сили та техніки. Силами фахівців військової частини з початку проведення Антитерористичної операції відновлено понад 527 одиниць військової техніки.

За результатами фінального етапу конкурсу на кращий підрозділ з метрологічного обслуговування серед регіональних метрологічних військових частин у 2017 році частина нагороджена дипломом першого ступеня та кубком за зайняте перше місце серед регіональних метрологічних військових частин.ОСТАННІ НОВИНИ
Маємо посилити присутність кораблів НАТО в Чорному морі - Президент в інтерв’ю FoxNews

2 години тому

Президент України в Любліні: ЛИТПОЛУКРБРИГ – перша ластівка на шляху України до НАТО

4 години тому

«Ми розраховуємо на посилення тиску світового співтовариства на Росію задля миру в Україні», — Президент

5 годин тому

Зведення щодо обстановки в районі проведення операції Об'єднаних сил станом на 18:00 22 лютого 2019 року

5 годин тому

«Україна вдячна Польщі та Литві за незмінну підтримку на міжнародній арені в питаннях захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави», — Петро Порошенко

5 годин тому

На Чернігівщині військовослужбовці окремого Президентського полку в польових умовах вдосконалюють бойову майстерність

5 годин тому

У Рівному військові взяли участь у донорській акції «Ти можеш врятувати чиєсь життя»

6 годин тому