В Навчальному центрі тактичної медицини завершився другий набір на навчання

19 січня 2018, 11:52 | ID: 37240
В Навчальному центрі тактичної медицини завершився другий набір на навчання В Навчальному центрі тактичної медицини завершився другий набір на навчання В Навчальному центрі тактичної медицини завершився другий набір на навчання

В 205 Навчальному центрі тактичної медицини, що на Чернігівщині, завершився відбір кандидатів для навчання за програмою бойового медика. На сьогодні відібрано 63 військовослужбовці з усіх видів Збройних Сил. Більшість з них вже мають бойовий досвід.

Майбутні курсанти проходитимуть навчання за програмою домедичної допомоги в умовах бойових дій, яка повністю відповідає стандартам НАТО, після чого виконуватимуть бойові завдання в районі проведення АТО.

Навчання вимагає високого рівня мотивації, фізичної та психологічної підготовки. Командир навчального взводу Євген Храпко зазначає, що суворі вимоги відбору є запорукою успішності майбутніх операцій, адже кваліфікований фахівець уже на рівні взводу, а не роти, як було раніше, наближує медичну допомогу до військовослужбовця.