У Повітряному командуванні «Центр» підбили підсумки року

25 грудня 2017, 15:49 | ID: 36699
У Повітряному командуванні «Центр» підбили підсумки року У Повітряному командуванні «Центр» підбили підсумки року У Повітряному командуванні «Центр» підбили підсумки року У Повітряному командуванні «Центр» підбили підсумки року У Повітряному командуванні «Центр» підбили підсумки року У Повітряному командуванні «Центр» підбили підсумки року У Повітряному командуванні «Центр» підбили підсумки року У Повітряному командуванні «Центр» підбили підсумки року У Повітряному командуванні «Центр» підбили підсумки року

На базі зенітної ракетної бригади Київської повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України відбулось підбиття підсумків діяльності повітряного командування “Центр” у 2017 навчальному році.    

Учасники проаналізували стан виконання організаційних заходів, підтримання рівня бойової та мобілізаційної готовності, несення бойового чергування тощо.

Командир повітряного командування «Центр» – заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Анатолій Кривоножко заслухав доповіді щодо стану бойової підготовки, матеріально-технічного і фінансово-економічного забезпечення, військової дисципліни та правопорядку, після чого визначив пріоритети та зосередив увагу на головних завданнях у підготовці військових частин у 2018 навчальному році.

Він подякував особовому складу за сумлінну службу та зазначив, що вручення повітряному командуванню «Центр» вимпела Військової ради Повітряних Сил – це заслуга кожного військовослужбовця від солдата до генерала.

За високі показники у бойовій підготовці, зразкову службу і професіоналізм він вручив військовослужбовцям державні та відомчі відзнаки, а також грамоти та вимпели командира повітряного командування.

На завершення зборів для офіцерів відбулось показове інструкторсько-методичне заняття на тему “Організація вартової служби, порядок організації безпосереднього прикриття об’єктів та обладнання вогневих позицій. Пропозиції щодо обладнання місць несення служби, організації та порядку виконання завдань спостерігачів пунктів візуального спостереження”.

Прес-центр повітряного командування «Центр»