Форма одягу ЗС України розробляється за стандартами НАТО та з урахуванням побажань військовослужбовців

05 вересня 2017, 17:38 | ID: 33370
Форма одягу ЗС України розробляється за стандартами НАТО та з урахуванням побажань військовослужбовців Форма одягу ЗС України розробляється за стандартами НАТО та з урахуванням побажань військовослужбовців Форма одягу ЗС України розробляється за стандартами НАТО та з урахуванням побажань військовослужбовців Форма одягу ЗС України розробляється за стандартами НАТО та з урахуванням побажань військовослужбовців Форма одягу ЗС України розробляється за стандартами НАТО та з урахуванням побажань військовослужбовців Форма одягу ЗС України розробляється за стандартами НАТО та з урахуванням побажань військовослужбовців

“Виходячи з досвіду експлуатації речового майна особовим складом, наразі  удосконалено предмети форми одягу, розроблено та введено в експлуатацію нові зразки зимової форми, та внесено зміни до нормативно-правової бази, спрямовані на покращення речового забезпечення військовослужбовців”.

Про це, сьогодні, 5 вересня, під час брифінгу у Міністерстві оборони України повідомив начальник відділу розробки речового майна Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України підполковник Василь Саковець.

– Ми врахували усі побажання військовослужбовців щодо покращення форми одягу. Деякі зразки нових комплектів було апробовано безпосередньо в районі проведення АТО, – розповів офіцер.

Під час брифінгу підполковник Василь Саковець продемонстрував журналістам зразки зимової форми. Це, зокрема, зимова шапка нового зразка, шапка-підшоломник, покращена зимова та флісова куртки, вітровологозахисні штани, демісезонна та термобілизна білизна, трекінгові (літні та утеплені) шкарпетки, зимові та демісезонні черевики з високими берцями, флісові зимові рукавиці, “шарф-труба”, вітровологозахисний демісезонний костюм, маскувальні костюми білого кольору тощо. Офіцер повідомив також, що у нових зимових “берцях” змінено устилки і утеплювач, допрацьовано підошву проти ковзання, а у зимових куртці і штанах збільшено теплові властивості.

Фахівець Головного управління розвитку та супроводження підполковник Василь Саковець підкреслив, що робота над покращенням речового забезпечення Збройних Сил України здійснюється постійно, а питання удосконалення предметів речового майна відбувається відповідно до стандартів НАТО та з урахуванням побажань самих військовослужбовців.