В органах військового управління всіх рівнів введено посади сержантського складу

18 липня 2017, 14:52 | ID: 32150

Про це у вівторок, 18 липня, зазначив під час брифінгу в Прес-центрі Міністерства оборони України головний старшина Збройних Сил України – начальник Управління по роботі з сержантським складом Генерального штабу Збройних Сил України старший прапорщик Олександр Косинський.

- Формування професійного сержантського корпусу є складовою загального процесу реформування та розвитку Збройних Сил України. Адже створення та розвиток професійного сержантського корпусу є обов’язковою передумовою професіоналізації Збройних Сил України, - зазначив головний старшина Збройних Сил України.

Він повідомив, що у результаті реформи сержантський і старшинський склад Збройних Сил України має бути спроможний взяти на себе основне навантаження щодо бойового навчання та виховання особового складу в підрозділах, забезпечення заходів повсякденної діяльності та виконання підрозділами завдань за призначенням як у мирний час, так і в особливий період.

Робота над створенням та розвитком професійного сержантського корпусу здійснюється комплексно за декількома напрямками.

- Розширено інститут посад сержантського складу. Зокрема, введено низку посад сержантського складу в органах військового управління всіх рівнів. Розроблено дорожню карту та триває робота щодо заміщення окремих офіцерських посад посадами сержантського складу в підрозділах та штабах. Розроблено та подано до Верховної Ради України законопроект щодо введення нового переліку військових звань сержантського і старшинського складу, - повідомив він.

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України