Міністр оборони України вивчив стан справ на військовому аеродромі у Болграді та відвідав розташування 88-го одшб ВДВ

23 червня 2017, 11:20 | ID: 31444
Міністр оборони України вивчив стан справ на військовому аеродромі у Болграді та відвідав розташування 88-го одшб ВДВ Міністр оборони України вивчив стан справ на військовому аеродромі у Болграді та відвідав розташування 88-го одшб ВДВ Міністр оборони України вивчив стан справ на військовому аеродромі у Болграді та відвідав розташування 88-го одшб ВДВ Міністр оборони України вивчив стан справ на військовому аеродромі у Болграді та відвідав розташування 88-го одшб ВДВ Міністр оборони України вивчив стан справ на військовому аеродромі у Болграді та відвідав розташування 88-го одшб ВДВ Міністр оборони України вивчив стан справ на військовому аеродромі у Болграді та відвідав розташування 88-го одшб ВДВ Міністр оборони України вивчив стан справ на військовому аеродромі у Болграді та відвідав розташування 88-го одшб ВДВ Міністр оборони України вивчив стан справ на військовому аеродромі у Болграді та відвідав розташування 88-го одшб ВДВ Міністр оборони України вивчив стан справ на військовому аеродромі у Болграді та відвідав розташування 88-го одшб ВДВ Міністр оборони України вивчив стан справ на військовому аеродромі у Болграді та відвідав розташування 88-го одшб ВДВ Міністр оборони України вивчив стан справ на військовому аеродромі у Болграді та відвідав розташування 88-го одшб ВДВ Міністр оборони України вивчив стан справ на військовому аеродромі у Болграді та відвідав розташування 88-го одшб ВДВ

У рамках робочої поїздки до Одеського гарнізону Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак прибув на військовий аеродром у Болграді.

Міністр оборони заслухав доповідь командувача ВДВ генерал-лейтенанта Михайла Забродського щодо стану аеродрому та обговорив можливості відновлення військового об’єкту.

Очільник оборонного відомства оглянув фонди земельної ділянки, територію аеродрому, технічний стан злітно-посадкової смуги, будівлі та приміщення забезпечення функціонування аеродрому, а також розташування 88-го окремого десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ.

Заслухавши доповіді командування підрозділу, генерал армії України Степан Полторак прийняв рішення відправити експертну групу для вивчення потреб і визначення першочергових завдань, які необхідно виконати.

– Після завершення робочого візиту будуть прийняті відповідні рішення і забезпечено їх виконання. Цей підрозділ розширюється, а тому, перш за все, ми повинні працювати над забезпеченням умов для його функціонування. Йдеться про відновлення інфраструктури та вирішення житлового питання військовослужбовців. Прийняв рішення про поетапне виділення необхідних коштів, – зазначив Міністр оборони України.