Армійські спортсмени завоювали 6 медалей на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

19 червня 2017, 10:22 | ID: 31319 | Переглядів: 287

У Києві завершився чемпіонат Європи зі стрибків у воду, участь у якому взяли 124 спортсмени з 23 країн.

На цих змаганнях українські спортсмени виступили найкраще. В активі збірної 10 медалей різного ґатунку, 6 з яких здобули саме спортсмени Збройних Сил України.

За підсумками змагань з 244-ма заліковими очками збірна України виборола перше місце у командній першості.

Старший сержант Ілля Кваша здобув 3 медалі: «золото» на 1-метровому трампліні (431,75), а також 2 «срібла» на 3-метровому трампліні в особистому заліку (484,30) та у синхронних стрибках разом з Олегом Колодієм (426,96).

Старший сержант Олександр Горшковозов став чемпіоном в синхронних стрибках з Максимом Долговим з 10-метрової вишки (431,28) та завоював «срібло» з 10-метрової вишки разом з Вікторією Кесар (366,55).

Бронзовою призеркою на трампліні 3 метри з результатом 291,65 бала стала працівник ЗС України Анастасія Недобіга.