Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині

10 червня 2017, 16:40 | ID: 31050
Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині Змагання на загальновійськовій смузі перешкод провели на Житомирщині

Серед військових частин оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України відбулися комплексні командні змагання з бігу на 1000 метрів та подолання загальновійськової смуги перешкод.

Всього у змаганнях взяло участь 10 команд, які представляли свої військові частини. Перше місце посіла збірна команди від 50-го окремого ремонтного полку, друге місце виборола команда від 26-ї артилерійської бригади, трете місце здобула команда від полку радіоелектронної розвідки.

Варто зазначити, що подібні заходи проводяться постійно та охоплюють все більше військовослужбовців у різних видах спорту.

Під час нагородження переможців командувач військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Вячеслав Назаркін відмітив високі показники учасників змагань:

— У кожній команді відчувається прагнення до перемоги та здобуття найвищого результату. Мені приємно відмітити, що у ході першості усі команди показали високі результати.

За словами начальника фізичної підготовки і спорту оперативного командування «Північ» підполковника Руслана Карпінського, інтрига у змаганнях тривала до останнього, адже усі команди старалися на повну.

Прес-служба оперативного командування «Північ»