В День вишиванки офіцери ОТУ «Луганськ» подякували студентам за патріотизм та любов до України

18 травня 2017, 18:40 | ID: 30370 | Переглядів: 587
В День вишиванки офіцери ОТУ «Луганськ» подякували студентам за патріотизм та любов до України В День вишиванки офіцери ОТУ «Луганськ» подякували студентам за патріотизм та любов до України В День вишиванки офіцери ОТУ «Луганськ» подякували студентам за патріотизм та любов до України В День вишиванки офіцери ОТУ «Луганськ» подякували студентам за патріотизм та любов до України В День вишиванки офіцери ОТУ «Луганськ» подякували студентам за патріотизм та любов до України В День вишиванки офіцери ОТУ «Луганськ» подякували студентам за патріотизм та любов до України В День вишиванки офіцери ОТУ «Луганськ» подякували студентам за патріотизм та любов до України В День вишиванки офіцери ОТУ «Луганськ» подякували студентам за патріотизм та любов до України В День вишиванки офіцери ОТУ «Луганськ» подякували студентам за патріотизм та любов до України В День вишиванки офіцери ОТУ «Луганськ» подякували студентам за патріотизм та любов до України В День вишиванки офіцери ОТУ «Луганськ» подякували студентам за патріотизм та любов до України В День вишиванки офіцери ОТУ «Луганськ» подякували студентам за патріотизм та любов до України

Сьогодні 18 травня, з нагоди святкування Дня вишиванки, військовослужбовці Збройних Сил України взяли участь у загальноміських заходах. З цієї нагоди на центральній площі Старобільська відбувся концерт за участю відомих творчих колективів краю.

На подвір’ї Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка також відбулись святкові заходи за участю офіцерів оперативно-тактичного угрупування «Луганськ», структурних підрозділів навчального вишу та коледжів.

Звертаючись до присутніх заступник декана факультету української філології та соціальних комунікацій Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка Надія Карлова нагадала, що вишиванка являється національною святинею, генетичним кодом та оберегом кожного українця. Вона несе в собі духовність, мудрість та нерозривний зв’язок поколінь, а тому передається із покоління в покоління. Саме тому, цього дня, студентами започатковано нову традицією вручати вишиванки вишиті власними руками новонародженим у місцевому пологовому будинку.

— Нині ми підведемо підсумки загальноуніверситецьких конкурсів з нагоди свята Вишиванки у номінаціях: фотографія «Моя родина у вишиванці», вишиванка своїми руками, конкурсі на краще оздоблення кімнати студентського гуртожитку, вишивки — веселкою сплелися кольори та інших. Все почалося ще в Луганську. Та вже другий рік поспіль ми зустрічаємо це свято тут, у Старобільську. Порівняно з минулими роками тут представлено втричі більше номінацій. Хочемо сказати дякую представникам українського війська, які розділили це свято разом з нами. Я бачила сльози радості на їхніх обличчях та гордість у результаті спільних зусиль виховання справжніх патріотів України, — сказала Надія Карлова.

Урочистості закінчилися концертом творчих гуртків та фотографуванням на згадку.

Заходи, з нагоди Дня вишиванки на Луганщині продовжаться й завтра. Зокрема, представники групи цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угрупування «Луганськ» візьмуть участь у підсумку конкурсів учнівських робіт серед 70 шкіл Луганської області під назвою «В дитинстві відкриваєш материк котрий назветься потім Батьківщина» та «Візерунки Луганщини». Планується, що військовослужбовці вручать за найкращі роботи книги про красу та багатство нашої Батьківщини.

Прес-група ОТУ «Луганськ»https://goo.gl/xIHk1m