У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка

21 квітня 2017, 17:11 | ID: 29558
У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка У Житомирі завершився Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка

У Житомирі, на базі спортивного комплексу «Динамо», відбувся Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою. Захід проводився на честь Героя України воїна-десантника полковника Тараса Сенюка, який загинув три роки тому в бою під Слов’янськом.

У Чемпіонаті за кубок імені Командира 1-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади ВДВ ЗС України змагались понад 100 військовослужбовців різних родів і військ, а також курсанти ВВНЗ.

За перебігом змагань спостерігали дружина полковника Сенюка Ольга з донькою Єлизаветою, представники місцевих органів влади, Міністерства оборони та Генерального штабу, видів та родів військ Збройних Сил України, військових частин, почесні гості та пересічні громадяни.

Перемогу на цих змаганнях здобули представники збірної команди ВДВ ЗС України.

Зазначимо, що Чемпіонат проводиться з 2010 року.

Довідка. Після закінчення Одеського інституту сухопутних військ із золотою медаллю Тарас Сенюк продовжив службу в 95-й окремій аеромобільній бригаді ВДВ. Пройшов шлях від командира взводу до командира батальйону. Він завжди був попереду, надихаючи власним прикладом інших.

3 червня 2014 року героїчно загинув під Слов’янськом. Командир не ховався за спинами солдатів і першим прийняв смертельний удар, віддав своє життя за незалежність України.

Загибель Тараса Сенюка — непоправна втрата не лише для рідних і близьких, а й для Збройних Сил України. Офіцер був самовідданим професіоналом у своїй справі, брав участь у миротворчих операціях в Іраку та Косово.

У наших серцях та пам’яті командир 1-го аеромобільно-десантного батальйону 95 окремої аеромобільної бригади ВДВ полковник Сенюк Тарас Михайлович залишився навічно!

"За виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті територіальної цілісності і незалежності України, жертовне служіння Українському народові постановляю: присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена"Золота Зірка" Сенюку Тарасу Михайловичу — полковнику (посмертно)«, — йдеться в Указі Президента України Петра Порошенка № 546/2014 «Про присвоєння Т.Сенюку звання Герой України» від 20 червня 2014 року.