Командир легендарної 72 омбр полковник Андрій Соколов перевірив стан забезпечення військових на позиціях поблизу Авдіївки

08 лютого 2017, 18:29 | ID: 27252

Під час відвідування одного з опорних пунктів поблизу Авдіївки, командир легендарної 72-ї окремої механізованої бригади полковник Андрій Соколов перевірив стан забезпечення особового складу теплими речами.

Командиру доповіли, що майна наразі вистачає, і проблем із забезпеченням не має. Зокрема, по ротним опорним пунктам було розподілено додаткове зимове майно, теплі рукавиці, флісова білизна. Представники медслужби привезли ще вісім ящиків майна, яке також вже розподілене. Це – теплі штани та куртки. Також військовослужбовцями заготовлено дрова для обігріву, облаштовано бліндажі.

– Необхідно, щоби командири на місцях контролювали як одягнені військовослужбовці. Це допоможе уникнути випадків обморожень, – зазначив командир бригади.

Щодо режиму “тиші”, військові наголосили, що представники російсько-терористичних військ як тільки самі пропонують “тишу”, за п’ять хвилин починають обстріли зі 120-мм мінометів по позиціях Сил АТО.

Прес-секретар 72-ї омбр Олена Мокринчук зазначила, що обстріли тривають постійно, хоч і не такі масовані, як раніше. Наші військовослужбовці спокійні та врівноважені, й готові до будь-яких дій з боку ворога.

Відео: Військове телебачення України