Міністерство оборони України уклало договори з ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС” відповідно до вимог чинного законодавства

26 січня 2017, 15:11 | ID: 26831 | Переглядів: 714

У зв’язку з поширенням у ЗМІ інформації щодо розтрати посадовцями Міноборони 600 тисяч гривень на ремонті інженерної техніки за договорами, укладеними з ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС”, повідомляється, що зазначена інформація не відповідає дійсності.

За інформацією, наданою Департаментом державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України, у 2016 році Міністерство оборони України, відповідно до вимог чинної на той час редакції Закону України “Про здійснення державних закупівель” (далі – Закону), провело переговорні процедури закупівель послуг з ремонту і технічного обслуговування інженерної техніки. Переговори проходили з усіма учасниками, які на них прибули, у тому числі з ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС”.

Відповідно до вимог Закону, під час проведення переговорів Міністерство оборони Украйни як замовник запросило від учасників подання документально підтвердженої інформації про їх відповідність таким кваліфікаційним вимогам:

наявність обладнання та матеріально-технічної бази;

наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;

наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів;

наявність фінансової спроможності (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, довідка з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами).

ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС” всі зазначені документи були надані.

Ураховуючи те, що ціни пропозицій ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС” виявилися найнижчими, законні підстави для їх відхилення були відсутні.

На даний час ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС” виконало всі зобов’язання за укладеними договорами. Водночас, залучення субпідрядників дозволено Законом.

Таким чином, під час укладання договорів з ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС” Міністерством оборони України було суворо дотримано вимог чинного законодавства.https://goo.gl/ZtNHO9

ОСТАННІ НОВИНИ
«Ми зацікавлені реалізувати усі практичні заходи, що заплановані між оборонними відомствами України та Чехії на цей рік», — Степан Полторак

2 хвилин тому

Одеські курсанти здійснили безпарашутне десантування та евакуацію бойових груп за допомогою бортового з’ємного обладнання «Адаптер-М1»

6 хвилин тому

Особовий склад командування ЛИТПОЛУКРБРИГ вшанував миротворців ООН

10 хвилин тому

Відомі гумористи «Студії Квартал-95» завітали до Житомирських десантників

14 хвилин тому

Львівщина на 100 відсотків виконала завдання щодо призову громадян на строкову військову службу

16 хвилин тому

Військовослужбовці 184-го Навчального центру відпрацювали стрільбу із 152-мм гаубиці 2А65 «Мста-Б»

23 хвилин тому

У Києві відбудеться брифінг щодо проведення весняної призовної кампанії та комплектування військовослужбовцями за контрактом

29 хвилин тому