У Львові відбулася зустріч «кіборгів» з військовослужбовцями гарнізону

20 січня 2017, 08:59 | ID: 26666
У Львові відбулася зустріч «кіборгів» з військовослужбовцями гарнізону У Львові відбулася зустріч «кіборгів» з військовослужбовцями гарнізону У Львові відбулася зустріч «кіборгів» з військовослужбовцями гарнізону У Львові відбулася зустріч «кіборгів» з військовослужбовцями гарнізону У Львові відбулася зустріч «кіборгів» з військовослужбовцями гарнізону У Львові відбулася зустріч «кіборгів» з військовослужбовцями гарнізону У Львові відбулася зустріч «кіборгів» з військовослужбовцями гарнізону У Львові відбулася зустріч «кіборгів» з військовослужбовцями гарнізону У Львові відбулася зустріч «кіборгів» з військовослужбовцями гарнізону У Львові відбулася зустріч «кіборгів» з військовослужбовцями гарнізону У Львові відбулася зустріч «кіборгів» з військовослужбовцями гарнізону

У Львові, в 58 Будинку офіцерів відбулася зустріч «Кіборгів», які обороняли Донецький аеропорт з військовослужбовцями гарнізону, курсантами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, представниками громадськості.

Вшанувати пам’ять полеглих побратимів — захисників аеропорту, що став символом стійкості українських воїнів, прийшли його оборонці: представники львівських десантників старший сержант Олександр Машонкін, солдати Любомир Гринюх, Тарас Колодій та курсант Національної академії сухопутних військ молодший сержант Павло Панченко.

Емоційним виступом звернулася до присутніх завідувач бібліотеки Будинку офіцерів Віра Керечан, яка наголосила на тому, що нинішнє покоління стало свідком відродження української нації та становлення Українського війська.

— 242 дні наші військові обороняли цей об’єкт, всі ці дні вони писали славетну сторінку сучасної української воєнної історії та демонстрували незламність духу в боротьбі з підступним ворогом, — зазначила вона.

Під час зустрічі «кіборги» розповідали про себе, про участь в антитерористичній операції, про життя після служби в Збройних Сил України та плани на майбутнє.

На зустріч завітав також поет, прозаїк, лауреат премії МО України ім.Б.Хмельницького «За краще висвітлення військової тематики у творах літератури і мистецтва» підполковник Володимир Тимчук, який представив учасникам зібрання літературно-художнє видання «Вогнити! Вижити! Перемогти!» Він прочитав свої поетичні твори «Служба», «Донецький аеропорт».

На завершення зустрічі військовий капелан отець Андрій, який неодноразово бував в районі проведення АТО із волонтерськими місіями окропив освяченою водою усіх присутніх та побажав міцного здоров’я, витримки та миру.