Збройні Сили України допомагають долати наслідки хуртовини на Одещині

08 січня 2017, 17:13 | ID: 26474 | Переглядів: 10799

У зв’язку з погіршанням погодних умов військовослужбовці Збройних Сил України другу добу надають допомогу населенню півдня Одеської області в подоланні наслідків хуртовини.

Для розчистки доріг від заметів понтонно-мостовий полк, що дислокується в Білгород-Дністровському, відрядив два екіпажі на броньованих шляхопрокладачах БАТ-2.

Під час подолання наслідків стихії група майора Олега Петрова вже розчистила 70 кілометрів ділянки автомобільного шляху за маршрутом Білгород-Дністровський – Сарата. При цьому військовослужбовці визволили із снігового полону десять легкових авто, чотири вантажних «фури» та автобус з трьома десятками пасажирів.

Група, яку очолює підполковник Олексій Олійник, діяла на маршруті республіканської траси Білгород-Дністровський – Старокозаче. За час роботи військові інженери розчистили близько 40 кілометрів дороги в обидва напрямки, витягнули із заметів 19 легкових авто, чотири вантажівки, чотири рейсових автобуси та два автомобіля швидкої медичної допомоги.

Наразі група майора Олега Петрова продовжує надавати допомогу населенню Одещини. У разі подальшого ускладнення погодних умов військовослужбовці готові виділити додаткові екіпажі і техніку.https://goo.gl/fZPEqr