Роз’яснення щодо постановки на облік транспортних засобів, переданих ЗСУ в якості благодійної допомоги

05 грудня 2016, 17:36 | ID: 25821 | Переглядів: 2035

Від початку бойових дій на сході України у якості гуманітарної допомоги від волонтерів підрозділам Збройних Сил було передано велику кількість транспортних засобів, яких потребували підрозділи.

Для впорядкування використання транспортних засобів, переданих волонтерами в районі проведення АТО, був виданий наказ керівництва АТО, яким визначено процедуру обліку автомобілів, а їх облік покладено на підрозділи Військової служби правопорядку.

У зв’язку з цим автомобілі, які до цього часу використовуються у районі проведення антитерористичної операції без відповідних документів, можуть бути затримані працівниками ВСП.

Транспортні засоби будуть передаватися командирам військових частин одразу ж після пред’явлення документів, що засвідчують постановку на облік автомобіля.

Ці заходи спрямовані на уникнення випадків користування зазначеним транспортом сторонніми особами або не за призначенням. Окрім цього, постановка на облік зазначених авто дасть можливість ремонтувати та заправляти їх за кошти оборонного відомства.

 https://goo.gl/opGpbH

ОСТАННІ НОВИНИ
Одеські курсанти здійснили безпарашутне десантування та евакуацію бойових груп за допомогою бортового з’ємного обладнання «Адаптер-М1»

4 хвилин тому

Особовий склад командування ЛИТПОЛУКРБРИГ вшанував миротворців ООН

8 хвилин тому

Відомі гумористи «Студії Квартал-95» завітали до Житомирських десантників

12 хвилин тому

Львівщина на 100 відсотків виконала завдання щодо призову громадян на строкову військову службу

14 хвилин тому

Військовослужбовці 184-го Навчального центру відпрацювали стрільбу із 152-мм гаубиці 2А65 «Мста-Б»

21 хвилину тому

У Києві відбудеться брифінг щодо проведення весняної призовної кампанії та комплектування військовослужбовцями за контрактом

27 хвилин тому

Міністр оборони Чеської Республіки пан Мартін Стропніцкий: «Співробітництво з Україною буде продовжуватися і розширюватися»

35 хвилин тому