На Херсонщині військові сапери вчились зупиняти ворожі танки

27 листопада 2016, 13:07 | ID: 25623
На Херсонщині військові сапери вчились зупиняти ворожі танки На Херсонщині військові сапери вчились зупиняти ворожі танки На Херсонщині військові сапери вчились зупиняти ворожі танки На Херсонщині військові сапери вчились зупиняти ворожі танки На Херсонщині військові сапери вчились зупиняти ворожі танки На Херсонщині військові сапери вчились зупиняти ворожі танки На Херсонщині військові сапери вчились зупиняти ворожі танки На Херсонщині військові сапери вчились зупиняти ворожі танки На Херсонщині військові сапери вчились зупиняти ворожі танки На Херсонщині військові сапери вчились зупиняти ворожі танки

В оперативно-тактичному угрупованні «Південь» відбулись практичні заняття з підрозділами інженерних військ, під час яких сапери вчились встановлювати протитанкові мінні поля з використанням гусеничних мінних загороджувачів ГМЗ-3.

Перед цим підрозділ аерозольного маскування приховав район роботи саперів, встановивши лінійну завісу за допомогою димових машин ТДА-М.

Заняття тривало протягом кількох годин. За словами його керівника – начальника інженерної служби ОТУ «Південь», усі завдання сапери виконали успішно.

– Вони мали встановити мінні поля не тільки якісно, але й швидко, адже у бою часу на виконання таких завдань може бути обмаль. Заняття показало, що наші сапери можуть це робити дуже швидко, – зазначив керівник заняття.