Артисти мистецького проекту «Народна філармонія» провели концертний тур на пітримку захисників Батькіщини

12 листопада 2016, 11:05 | ID: 25321 | Переглядів: 622

Понад чотириста концертів, більшість яких на сході України – в районах АТО, провели артисти мистецького проекту «Народна філармонія» для захисників Батьківщини.

Керівником проекту є молода талановита співачка, авторка багатьох творів, громадська діячка, заслужена артистка України Руслана Лоцман.

Проект сформувався у 2014 році – з початком російської агресії. Його учасники ставлять собі метою піднесення духу національної армії, забезпечення єдності народу в його боротьбі проти ворожої навали та зазіхань агресора на українську територію.

Вже більше двох років поспіль об'єднання митців невтомно працює, підбадьорюючи українських воїнів та переселенців. Пісні Руслани Лоцман та виконавців «Народної філармонії» стали відомі в усіх куточках фронту. Їх співають, цитують, ними повниться простір.

За словами керівника проекту заслуженої артистки України Руслани Лоцман нещодавно артисти «Народної філармонії» стали учасниками фестивалю із поетичною назвою «Молода душа України» який пройшов в Одесі. Учасники проекту показали свою концертну програму у військових частинах і освітніх закладах Одеського гарнізону.

– Дуже важливо, щоб українська молодь виховувалася на своєму рідному мистецтві, мові та піснях. До того ж, ми через пісню несемо добро та висвітлюємо героїзм українських військових, щоб майбутнє покоління зростало на справжніх взірцях мужності та звитяги, що їх подають наші воїни, – зазначила співачка.https://goo.gl/Bcxb5J