Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ

07 вересня 2016, 17:46 | ID: 23546
Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ Понад тисячу військовослужбовців військового резерву залучено до інтенсивних занять з бойової підготовки у 80-й одшбр ВДВ

У 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді Високомобільних десантних військ Збройних Сил України відбувається збір особового складу резерву частини. Цей захід особливий тим, що до нього залучено понад тисячу військовослужбовців військового резерву, які були призвані напередодні військовими комісаріатами Західного регіону.

Чимало учасників мають попередній досвід ведення бойових дій в районі проведення антитерористичної операції.

Не обійшли цей захід і представники влади, зокрема, до частини знову повернувся діючий депутат Львівської міської ради Віталій Свінціцький. Його приклад яскраво засвідчує те, що справа захисту Батьківщини стосується кожного громадянина України. Крім нього, ще багато військовослужбовців повернулися до своєї рідної бригади, побратимів, командирів з якими пліч-о-пліч обороняли Батьківщину впродовж минулих двох років.

З першого дня особовий склад розпочав інтенсивні заняття з тактичної, вогневої, повітряно-десантної підготовки, тактичної медицини.

Під час проведення збору основна увага звертається на поновлення навичок військовослужбовців, які були звільненні з військової служби під час попередніх хвиль мобілізації. Всі резервісти призвані до частини здійснять стрибки з парашутом у відповідності з програмою заходу. Військовослужбовців військового резерву також поінформують й про можливість укладання контракту на військову службу за контрактом.

Варто зазначити, що забезпечення особового складу резерву частини, який прибув на заходи здійснено за всіма належними нормами.