«У Міністерстві оборони опрацьовано проект Державної програми розвитку Збройних Сил України» – генерал-лейтенант Олександр Дублян

19 серпня 2016, 13:45 | ID: 23121
«У Міністерстві оборони опрацьовано проект Державної програми розвитку Збройних Сил України» – генерал-лейтенант Олександр Дублян

Сьогодні, 19 серпня, заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України.

Перед цим він поінформував представників засобів масової інформації про основні результати діяльності оборонного відомства.

– Дорожньою картою оборонної реформи є Стратегічний оборонний бюлетень України, схвалений Указом Президента України від 6 червня цього року. Головною метою оборонної реформи є набуття Збройними Силами України необхідного рівня боєготовності, здатності до виконання завдань оборони держави, а також підвищення оперативної сумісності зі збройними силами НАТО, – повідомив генерал-лейтенант Олександр Дублян.

Він наголосив, що на цей час у Міністерстві оборони опрацьовано та направлено на зовнішнє погодження проект Державної програми розвитку Збройних Сил України. В її основу покладено цілі та основні завдання, визначені у Стратегічному оборонному бюлетені України.

– У результаті виконання заходів Державної програми органи військового управління та військові частини Збройних Сил України набудуть оперативних та бойових спроможностей, необхідних для ефективного реагування на загрози національній безпеці у воєнній сфері, оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності, – наголосив генерал-лейтенант Олександр Дублян.