Генеральний штаб розробляє Проект Указу Президента про звільнення військовослужбовців шостої хвилі мобілізації

16 серпня 2016, 16:30 | ID: 23033

Генеральний штаб Збройних Сил України опрацьовує проект Указу щодо звільнення з військової служби військовослужбовців мобілізованих під час шостої черги (третя черга осіб, мобілізованих відповідно до Указу Президента України від 14.01.2015 № 15).

Про це сьогодні, 16 серпня, під час брифінгу у прес-центрі Міністерства оборони повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Володимир Талалай.

— Звільнені у запас військовослужбовці в обов’язковому порядку зараховуються до оперативного військового резерву першої черги. Питаннями соціального захисту звільнених опікуються військові комісаріати за місцем їх реєстрації або проживання. Тому звільнені у запас військовослужбовці мають не пізніше 5 днів з дня вибуття з військової частини стати на військовий облік у військовому комісаріаті, — наголосив генерал-майор Володимир Талалай.

Звільнення буде проведено протягом двох місяців з моменту опублікування Указу Президента України. З метою планомірного звільнення, яке не має зашкодити боєздатності, у військових частинах та у штабах оперативних командувань розробляються списки та Плани-графіки звільнення особового складу.

 

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України