Факти ненадання медичної допомоги засудженим військовослужбовцям не підтвердилися

04 березня 2016, 16:00 | ID: 18281 | Переглядів: 525

У зв’язку з поширенням деякими ЗМІ повідомлень щодо ненадання медичної допомоги військовослужбовцям дисциплінарного батальйону, Головне управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України провело перевірку, за результатами якої зазначені факти підтверджені не були.

Штатом дисциплінарного батальйону передбачено 5 посад медичних працівників. Крім того, на гауптвахті Центрального управління Військової служби правопорядку (по м. Києву і Київській обл.), на базі якої дислокується дисциплінарний батальйон, для надання медичної допомоги засудженим військовослужбовця цілодобово перебуває черговий лікар (фельдшер) гарнізону міста Києва, який призначається з числа медичних працівників військових частин (установ) згідно з графіком.

На цей час зазначені посади укомплектовані на 80 %. На вакантні посади медичних працівників військової частини підібрано кандидатів, яким надано згоду на їх призначення.

Фахівці медичної служби військової частини залучаються винятково для надання медичної допомоги військовослужбовцям постійного та змінного складу. У разі потреби в наданні медичної допомоги засуджені військовослужбовці повідомляють про це своїх безпосередніх начальників, записуються до Книги запису хворих та у визначений час направляються до медичного пункту військової частини для огляду медичним працівником.

Медпрацівники надають командиру рекомендації для забезпечення найшвидшого одужання військовослужбовців. У разі необхідності хворі направляються для надання медичної допомоги до Національного військово-медичного клінічного центру Міністерства оборони України “Головний військовий клінічний госпіталь”.

У разі потреби у стаціонарному лікуванні засуджені військовослужбовці поміщуються до спеціальної палати лікувального закладу Міноборони. Доставлення засуджених до НВМКЦ “ГВКГ” здійснюється санітарним (черговим) автомобілем дисциплінарного батальйону.

Факти недоставлення засуджених військовослужбовців для надання медичної допомоги до лікувального закладу Міністерства оборони України у зв’язку з відсутністю автомобільної техніки, пального або особового складу для здійснення конвоювання свого підтвердження не знайшли.https://goo.gl/ocB2y0

ОСТАННІ НОВИНИ
Одеські курсанти здійснили безпарашутне десантування та евакуацію бойових груп за допомогою бортового з’ємного обладнання «Адаптер-М1»

3 хвилин тому

Особовий склад командування ЛИТПОЛУКРБРИГ вшанував миротворців ООН

7 хвилин тому

Відомі гумористи «Студії Квартал-95» завітали до Житомирських десантників

11 хвилин тому

Львівщина на 100 відсотків виконала завдання щодо призову громадян на строкову військову службу

13 хвилин тому

Військовослужбовці 184-го Навчального центру відпрацювали стрільбу із 152-мм гаубиці 2А65 «Мста-Б»

20 хвилин тому

У Києві відбудеться брифінг щодо проведення весняної призовної кампанії та комплектування військовослужбовцями за контрактом

26 хвилин тому

Міністр оборони Чеської Республіки пан Мартін Стропніцкий: «Співробітництво з Україною буде продовжуватися і розширюватися»

34 хвилин тому