В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони

26 лютого 2016, 15:45 | ID: 18098
В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони В Одесі 32 випускники факультету ВМС отримали офіцерські погони

Сьогодні, 26 лютого, 32 курсанта випускного курсу факультету Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” отримали офіцерське звання «лейтенант», кортики та дипломи за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст». Молодими офіцерами стали курсанти колишньої Академії ВМС ім. Нахімова, які навесні 2014 року у Севастополі заспівали Державний гімн України після підняття окупантами прапорів РФ над територією вишу.

Зі знаменною подією у житті молоде поповнення офіцерського корпусу  флоту привітали представники командування ВМС ЗС України, факультету та університету, ветеранських і волонтерських організацій, духовенство, рідні та друзі.

– Майже всі нинішні випускники склали іспити на оцінки «відмінно» та «добре», – повідомив журналістам голова Державної екзаменаційної комісії – тимчасово виконуючий обов’язки начальника штабу ВМС ЗС України контр-адмірал Дмитро Таран. – Це патріоти України, військовослужбовці, які залишились вірними присязі. Усі вони проходитимуть службу на первинних офіцерських посадах на кораблях і у військових частинах.

Представник командування флоту також висловив вдячність керівництву Національного університету “Одеська морська академія” за допомогу у підготовці офіцерських кадрів.

Під час церемонії відбулося прощання випускників з бойовим прапором, вручення представником посольства Республіки Італія в Україні кортика ВМС Італії кращому випускнику Олексію Харченку, виступ Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України та колективне фотографування.

Варто зазначити, що сьогодні флотськими офіцерами стали й перші випускники Севастопольського військово-морського ліцею, передислокованого у 2014 році до Одеси.

Довідково. 4 квітня 2014 року вірні Військовій присязі українському народу 103 курсанти Академії ВМС імені Нахімова у зв’язку з окупацією РФ АР Крим передислокувалися до Одеси разом з командним та викладацьким складом. Пізніше Академію ВМС імені Нахімова рішенням Кабінету Міністрів України було розформовано, і з 1 вересня 2014 року курсанти продовжили навчання на факультеті Військово-Морських Сил Одеської національної морської академії.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України