На склади Збройних Сил України знову скоєно напад із застосуванням безпілотних літальних апаратів

19 лютого 2016, 17:30 | ID: 17959 | Переглядів: 1738

На тиловий військовий об’єкт 93-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України, розташований поблизу населеного пункту Гродівка на Донеччині, здійснено напад із застосуванням безпілотних літальних апаратів.

В ніч з 18 на 19 лютого БПЛА кілька разів атакували склади ракетно-артилерійського озброєння бригади, скидаючи фосфорні запалювальні гранати. Осередки займання, які виникли внаслідок розривів, були своєчасно локалізовані силами резервної групи.

До відбиття нападу залучалися сили і засоби повітряного прикриття об’єкту та особовий склад чергової зміни, проте знищити такі невеликі літальні апарати, якими є «безпілотники», було досить важко. Засобами радіолокаційної розвідки БПЛА не виявлялись.

Зліт безпілотних літальних апаратів та корегування їхньої роботи могли здійснюватися з підконтрольної території і знаходитись в межах населеного пункту Гродівка.

Наразі тривають пошукові дії силами та засобами Національної поліції. До розслідування диверсійного акту підключена Служба безпеки України, ведеться слідство.

Прес-служба Генерального штабу Збройних Сил Україниhttps://goo.gl/nS9APK