На склади Збройних Сил України знову скоєно напад із застосуванням безпілотних літальних апаратів

19 лютого 2016, 17:30 | ID: 17959 | Переглядів: 1361

На тиловий військовий об’єкт 93-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України, розташований поблизу населеного пункту Гродівка на Донеччині, здійснено напад із застосуванням безпілотних літальних апаратів.

В ніч з 18 на 19 лютого БПЛА кілька разів атакували склади ракетно-артилерійського озброєння бригади, скидаючи фосфорні запалювальні гранати. Осередки займання, які виникли внаслідок розривів, були своєчасно локалізовані силами резервної групи.

До відбиття нападу залучалися сили і засоби повітряного прикриття об’єкту та особовий склад чергової зміни, проте знищити такі невеликі літальні апарати, якими є «безпілотники», було досить важко. Засобами радіолокаційної розвідки БПЛА не виявлялись.

Зліт безпілотних літальних апаратів та корегування їхньої роботи могли здійснюватися з підконтрольної території і знаходитись в межах населеного пункту Гродівка.

Наразі тривають пошукові дії силами та засобами Національної поліції. До розслідування диверсійного акту підключена Служба безпеки України, ведеться слідство.

Прес-служба Генерального штабу Збройних Сил Україниhttp://goo.gl/nS9APK

ОСТАННІ НОВИНИ
Збройні Сили України орієнтовані на оснащення новітніми зразками озброєння та військової техніки вітчизняного виробництва

11 хвилин тому

Випробовування вітчизняних бронекатерів триває згідно з планом

36 хвилин тому

1 та 2 червня представники ЦВС ЗС України проведуть святкові заходи «Країна мрій» для дітей н.п. Станиця Луганська, Попасна, Мар’їнка та Волноваха

42 хвилин тому

Бронеавтомобілі «Саксон» використовуються у Збройних Силах України відповідно до своїх тактико-технічних характеристик

50 хвилин тому

За п’ять місяців поточного року з Рівненщини понад 500 контрактників поповнили лави Збройних Сил України

1 годину тому

Українська армія потребує великої кількості якісної автомобільної техніки

1 годину тому

У Збройних Силах України постійно тривають випробування новітнього озброєння та військової техніки

1 годину тому