Міністр оборони України вніс зміни до Тимчасового порядку встановлення щомісячного розміру премії військовослужбовцям ЗС України

18 лютого 2016, 11:00 | ID: 17905 | Переглядів: 3189

З метою вдосконалення порядку проходження військової служби, системи стимулювання військовослужбовців Збройних Сил України Міністром оборони України генералом армії України Степаном Полтораком прийнято рішення про внесення змін до Тимчасового порядку встановлення щомісячного розміру премії військовослужбовцям ЗС України.

Зокрема, змінами чітко визначено термін, за який премія встановлюється у зменшеному розмірі або не встановлюється, – а саме, лише у місяці, в якому військовослужбовця притягнуто до дисциплінарної, адміністративної чи кримінальної відповідальності.

Уточнено періоди служби, коли за військовослужбовцем зберігається встановлений розмір премії, а саме, перебування у відпустці, на лікуванні (за період реабілітації) або у службовому відрядженні.

Прес-служба Міноборониhttps://goo.gl/t9TcKF

ОСТАННІ НОВИНИ
Перспективи українсько-французького військового співробітництва мають значний потенціал для зростання, — генерал армії України Віктор Муженко

39 хвилин тому

Генерал-майор Одд Педерсен: «Підтримка України з боку НАТО у реформуванні її оборонного сектору буде зміцнюватися та розвиватися»

46 хвилин тому

Військовослужбовці Збройних Сил України зустріли у Тернополі “Потяг Єднання України “Труханівська Січ”

1 годину тому

Курсанти Національної академії сухопутних військ здійснили паломництво до Гошівської ікони Матері Божої

2 години тому

В Одесі відбувся творчий вечір військового журналіста полковника у відставці Віктора Мамонтова

2 години тому

Українські військовослужбовці в районі проведення АТО продовжують очищення території від мінно-вибухових пристроїв

3 години тому

У Дніпрі учасники АТО проходять реабілітацію за прогресивними методиками

4 години тому