На полігоні “Широкий лан” триває навчання окремої гірсько-піхотної бригади

11 лютого 2016, 16:00 | ID: 17768

На 235-му загальновійськовому полігоні «Широкий лан» тривають бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою 62-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

Перед початком чергового етапу бойового злагодження бригада здійснила комбінований марш з Яворівського полігону на полігон у Миколаївській області, де зараз відпрацьовує навчання за різними видами бою за участю армійської авіації та артилерійських підрозділів.

До маневрів залучено до п’яти тисяч військовослужбовців та до півтори тисячі одиниць озброєння та військової техніки. Особовий склад бригади ефективно виконує завдання, миттєво реагує на ввідні та приймає нестандартні рішення заради перемоги в бою.

Виконання навчально-бойових завдань значно ускладнили погодні умови. Відлига перетворила територію полігону на непролазні хащі, де лише потужна військова техніка була спроможна виконувати весь спектр визначених завдань.

Після завершення маневрів військова частина виконуватиме інші завдання, які стоять перед Збройними Силами України.

За ходом навчань спостерігали начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко та шістнадцять представників Київської асоціації військових аташе на чолі з Президентом КАВА полковником Генерального штабу Австрійської Республіки Еріхом Сімбургером.

 

Прес-служба Генерального штабу Збройних Сил УкраїниОСТАННІ НОВИНИ
Щоденне зведення пресслужби Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

2 хвилин тому

«Міноборони хоче «закрити» чергу на житло для військовослужбовців», — заступник Міністра оборони України Олексій Марценюк

35 хвилин тому

Завершується місія в Україні старшого радника Міністерства оборони України з питань фінансового менеджменту Посольства Сполучених Штатів Америки пана Роберта (Стівена) Сільверштейна

52 хвилин тому

Розгублені російсько-окупаційні війська поширюють неправдиву інформацію щодо поточної обстановки в районі ООС

1 годину тому

Противник запросив режим тиші. Позиції українських захисників внаслідок атаки російських окупантів не втрачено

2 години тому

«Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті і наших серцях»! В Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників

3 години тому

Збройні формування Російської Федерації атакували позиції підрозділів Об’єднаних сил. Наші герої дають адекватну відповідь окупантам

4 години тому