“Сьогодні військова служба за контрактом є одним з найбільш конкурентоспроможних видів зайнятості на ринку праці”

19 січня 2016, 20:00 | ID: 17218 | Переглядів: 2839

Сьогодні, 19 січня, у Київському міському військовому комісаріаті відбувся брифінг за участю Київського міського військового комісара полковника Володимира Кидоня з питань проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

– Сьогодні керівництво держави та Міністерства оборони України інтенсивно працює над тим, щоб Збройні Сили України були спроможними якісно виконувати завдання в системі національної безпеки. Зважаючи на це, зараз пріоритетом є не мобілізація, а військова служба за контрактом, – повідомив полковник Володимир Кидонь.

За його словами, з початку року військовослужбовцям за контрактом було у декілька разів збільшено грошове забезпечення. Це дає змогу залучити до військової служби найкращих контрактників.

– Крім того, передбачаються доплати військовослужбовцям, які виконують свої обов'язки у зоні АТО. Військовослужбовцям першої лінії оборони щомісяця доплачуватимуть три мінімальні зарплати. Залишаються також виплати за знищену техніку противника, – зазначив міський військовий комісар.

Він наголосив, що всі бажаючі укласти з військом контракт повинні пройти профвідбір щодо морального рівня готовності до проходження служби. Також підвищена увага приділятиметься медичному огляду. Для цього враховані усі попередні помилки.

– Для військовослужбовців, які уклали контракт, передбачене повноцінне речове та продовольче забезпечення. А у разі переїзду до нового місця служби вони отримають підйомну допомогу у розмірі місячного грошового утримання плюс по 50% на кожного члена сім’ї, – зауважив полковник Володимир Кидонь.

Він додав, що контрактникам також надається право користуватися безоплатним медичним забезпеченням та санаторно-курортним лікуванням, а також іншими пільгами, які визначені законом.

 


http://goo.gl/62IQEB

ОСТАННІ НОВИНИ
У змаганнях на кращу снайперську команду ВМС перемогли морські піхотинці

34 хвилин тому

31 травня в Міноборони відбудеться брифінг щодо прийняття на озброєння Збройних Сил України новітніх зразків озброєння та військової техніки

1 годину тому

Народний Герой України провів заняття для курсантів-танкістів

1 годину тому

31 травня, на полігоні в смт Гончарівське відбудуться польоти безпілотних авіаційних комплексів найкращих закордонних та вітчизняних зразків

1 годину тому

Прес-центр АТО: підрозділи Збройних Сил України не залишили позиції в районі Зайцевого, Гнутового та Авдіївки!

2 години тому

Канадські військові інструктори у Кам’янець-Подільському вручили міжнародні сертифікати черговій групі українських саперів

4 години тому

«У червні ми плануємо приступити до будівництва військового містечка на полігоні Широкий лан на п’ять тисяч чоловік» — Степан Полторак

5 годин тому