“Сьогодні військова служба за контрактом є одним з найбільш конкурентоспроможних видів зайнятості на ринку праці”

19 січня 2016, 20:00 | ID: 17218 | Переглядів: 3233

Сьогодні, 19 січня, у Київському міському військовому комісаріаті відбувся брифінг за участю Київського міського військового комісара полковника Володимира Кидоня з питань проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

– Сьогодні керівництво держави та Міністерства оборони України інтенсивно працює над тим, щоб Збройні Сили України були спроможними якісно виконувати завдання в системі національної безпеки. Зважаючи на це, зараз пріоритетом є не мобілізація, а військова служба за контрактом, – повідомив полковник Володимир Кидонь.

За його словами, з початку року військовослужбовцям за контрактом було у декілька разів збільшено грошове забезпечення. Це дає змогу залучити до військової служби найкращих контрактників.

– Крім того, передбачаються доплати військовослужбовцям, які виконують свої обов'язки у зоні АТО. Військовослужбовцям першої лінії оборони щомісяця доплачуватимуть три мінімальні зарплати. Залишаються також виплати за знищену техніку противника, – зазначив міський військовий комісар.

Він наголосив, що всі бажаючі укласти з військом контракт повинні пройти профвідбір щодо морального рівня готовності до проходження служби. Також підвищена увага приділятиметься медичному огляду. Для цього враховані усі попередні помилки.

– Для військовослужбовців, які уклали контракт, передбачене повноцінне речове та продовольче забезпечення. А у разі переїзду до нового місця служби вони отримають підйомну допомогу у розмірі місячного грошового утримання плюс по 50% на кожного члена сім’ї, – зауважив полковник Володимир Кидонь.

Він додав, що контрактникам також надається право користуватися безоплатним медичним забезпеченням та санаторно-курортним лікуванням, а також іншими пільгами, які визначені законом.

 


https://goo.gl/62IQEB

ОСТАННІ НОВИНИ
Курс Спільної політики безпеки і оборони Європейського Союзу є підготовкою до асоціації з ЄС

2 години тому

Міністерству оборони України повернуто нерухоме майно Дніпровського та Харківського військових госпіталів

3 години тому

У Києві відбулося засідання Комітету з присудження премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва

3 години тому

Головне управління розвідки Міноборони України: «Керівництво РФ не відмовляється від агресивних планів щодо нашої держави»

3 години тому

«Протягом тижня зберігалася висока інтенсивність застосування безпілотної авіації для ведення повітряної розвідки», — представник ГУР МОУ Вадим Скібіцький

4 години тому

У Соледарі відбулись заходи з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

5 годин тому

Виступ речника Міністерства оборони України з питань АТО

6 годин тому