На полігонах відбувається злагодження батальйонів територіальної оборони

06 травня 2014, 17:02 | ID: 2372 | Переглядів: 545

На Дніпропетровщині сформовано батальйон територіальної оборони. Сьогодні, 6 травня, на тактичних полях загальновійськового полігону проходить бойове злагодження підрозділів щойно створеної бойової одиниці.

Під час занять з інтенсивної бойової підготовки військовослужбовці виконують стрільби зі штатної стрілецької зброї, ручних кулеметів та гранатометів. До проведення занять залучаються найбільш досвідчені офіцери та контрактники бойових частин оперативного командування.

Формування батальйонів покладено на військові комісаріати областей. У стислі терміни військові фахівці проводять відбір кандидатів, більшість з яких раніше вже проходили службу у десантних військах, підрозділах спеціального призначення та інших бойових частинах та з’єднаннях Збройних Сил. Серед добровольців також є воїни-інтернаціоналісти, учасники миротворчих місій та стабілізаційних операцій. На ключеві командні посади призначають офіцерів запасу, які мають бойовий досвід.

Після завершення бойового злагодження воїни батальйону територіальної оборони виконуватимуть завдання з охорони та оборони державних і військових об’єктів та комунікацій, забезпечення умов надійного функціонування органів державної і виконавчої влади, оперативного розгортання військ, а також боротьби з диверсійно-розвідувальними групами.

Бійці нового підрозділу забезпечуватимуться речовим, грошовим, та іншими видами забезпечення як військовослужбовці Збройних Сил України.

Відбір кандидатів для проходження військової служби у батальйонах територіальної оборони на Рівненщині, Тернопільщині, Львівщині та інших областях України триває. Вимоги до кандидатів такі ж, як і при комплектуванні військових частин Збройних Сил України: вони повинні відповідати визначеному віку, стану здоров’я, морально-психологічним якостям тощо.