Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

У Яворові, у 24-й окремій механізованій бригаді 13 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних сил України відбувся урочистий ритуал зміни командира з’єднання

| 13.07.2007 |  |19:42|

У 24-й окремій механізованій Залізній бригаді імені князя Данила Галицького Сухопутних військ Збройних сил України, що дислокується у Яворові на Львівщині, 12 липня відбувся урочистий ритуал зміни командира з’єднання.

Підполковника Харахаліля Лендара Февзійовича, який Наказом Міністра оборони України призначений заступником начальника Львівського інституту Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного Національного університету «Львівська політехніка» від імені командування і військової ради 13АК привітав заступник командира 13 АК з логістики полковник Ігор Пюрко.

Перед строєм особового складу колишній командир 24-ї окремої механізованої бригади попрощався з усім військовим колективом.

- Уклінно дякую Вам, мої колеги та підлеглі, за нашу спільну службу, спільні досягнення, життєві уроки, які ми отримували у цих стінах. Вдячний і за добрі поради, розуміння і допомогу, порядність, професіоналізм і натхнення, - зазначив підполковник Лендар Харахаліль.

Передаючи свої повноваження, підполковник Лендар Харахаліль представив нового командира 24-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Труновського, який до цього був командиром 300-го окремого механізованого полку, а у 2004 році після закінчення Національної академії оборони України полковник Володимир Труновський перебував на посаді начальника штабу 24-ї окремої механізованої бригади.

Слід зазначити, що для підполковника Лендара Харахіля ж це з’єднання є рідним, адже свою офіцерську службу він розпочинав в Залізній 24-й окремій механізованій бригаді у 1992 році командиром танкового взводу, пройшовши тут різні щаблі службового росту.

Командиром бригади він став у 2004 році. Під його керівництвом колектив успішно пройшов своє становлення, коли відбувалося реформування дивізії у бригаду.

А у 2005 році Залізна була визнана кращою у Сухопутних військах ЗС України, нагороджена Перехідним вимпелом Міністра оборони України, який вона утримує дотепер разом із авторитетом одного з найбільш боєздатних з’єднань Українського війська.

Новопризначений командир 24-ї окремої механізованої бригади полковник Володимир Труновський запевнив, що з’єднання і надалі сумлінно виконуватиме покладені на нього завдання.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.242.249.240
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com