Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

Проблемам укомплектованості з’єднань і військових частин 6 армійського корпусу військовослужбовцями військової служби за контрактом та вводу випускників ВВНЗ до строю було присвячено засідання Військової Ради об’єднання

| 10.07.2007 |  |13:27|

У гарнізонному будинку офіцерів селища Черкаське Дніпропетровської області відбулося розширене засідання Військової ради 6 армійського корпусу.

До заходу, який проходив під безпосереднім керівництвом командира 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-майора Сергія Бессараба, були залучені офіцери штабу 6-го АК, командири частин і з’єднань цього об’єднання та їх заступники.

У ході засідання Військової ради були розглянуті питання, пов`язані із заходами щодо стабілізації рівня військової дисципліни, покращення морально-психологічного стану особового складу. Учасниками цих зборів було проаналізовано стан дотримання офіцерами Кодексу честі офіцера Збройних сил України. Особлива увага приділялася збереженню життя і здоров’я військовослужбовців усіх категорій.

Аналізуючи виконання плану укомплектування з’єднань і військових частин, які входять до ОСШР військовослужбовцями військової служби за контрактом у І півріччі 2007 року, було відмічено тенденцію до скорочення кількості контрактників.

Як приклад, у 25-й окремій повітряно-десантній бригаді 6 АК з початку року було звільнено 8 контрактників, а прийнято на службу лише 2, у підпорядкованій цій бригаді військовій частині звільнено зі служби 18, а прийнято – 3 військовослужбовці-контрактники.

- Ці показники свідчать про прорахунки командирів і доки кожна посадова особа не буде зацікавлена у збільшенні кількості контрактників, доки не будуть створені відповідні умови, зокрема, побутові, для утримання охочих служити, доти досягнути необхідного рівня укомплектованості буде не можливо, - наголосив командир 6-го АК генерал-майор Сергій Бессараб.

В ході засідання Військової ради було проаналізовано претензійно-позовну роботу в з’єднаннях і військових частинах об’єднання в першому півріччі цього року та поставлені завдання посадовим особам щодо покращення цієї роботи в подальшому.

Також учасники засідання обговорили питання, пов’язані з виконанням заходів щодо зустрічі і розміщення випускників вищих військових навчальних заходів в нинішньому році та першочергових завдань, необхідних для скорішого становлення молодих офіцерів.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.211.190.232
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com