Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

“Ви залишаєте після себе гідну спадщину – громадяни Косова бачать, що їхнє майбутнє може бути світлим. Це була велика честь – служити разом з вами”, - командир багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР бригадний генерал Дуглас Ерхард

| 11.04.2007 |  |10:46|

10 квітня у Косовому у базовому таборі “Бреза” відбулася урочиста церемонія передачі повноважень військовослужбовцям нової ротації національної складової спільного українського-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР.

В урочистостях взяли участь командування багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР та інших миротворчих контингентів, представники спеціального підрозділу МВС України Місії ООН у Косовому, керівництво місцевої влади муніципалітету Штрпце, який знаходиться в зоні відповідальності українського миротворчого контингенту та інші гості.

В урочистій обстановці командири попередньої та нової ротацій національного миротворчого контингенту підполковники Олександр Павлюк та Євген Чумаченко передали бойовий прапор “УкрПолбату” один одному та доповіли командиру спільного українсько-польського підрозділу підполковнику Війська Польського Збігневу Забеку про передачу посади та зони відповідальності.

- Ми говоримо “до побачення” усім миротворцям української частини батальйону. Ви від’їжджаєте до своїх родин, рідних домівок і залишаєте після себе гідну спадщину – громадяни Косова бачать, що їхнє майбутнє може бути світлим. Це була велика честь – служити разом з вами, – наголосив у своєму виступі командир багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР бригадний генерал Дуглас Ерхард.

Звертаючись до командира нової, 8-ї ротації, підполковника Євгена Чумаченка, бригадний генерал Дуглас Ерхард підкреслив, що основою успіху миротворчих сил у Косовому є об’єднання зусиль військовослужбовців усіх миротворчих контингентів.

- Ми маємо працювати як одна команда за для допомоги Косову стати місцем, де всі громадяни можуть досягти процвітання. Я знаю, що ви добре підготовлені, ви - професіонали і я переконаний, що ви продовжуватимете добру справу ваших попередників, - наголосив командир багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР.

Він також додав, що наступні місяці, коли виконуватимуть завдання українські миротворці 8-ї ротації, будуть нелегкими, зважаючи на зусилля світової спільноти визначити статус Косова.

- Нам довірили безпеку Косова і це вимагає від нас бути сильнішими ніж завжди, - підкреслив бригадний генерал Дуглас Ерхард.

За бездоганне виконання службових обов’язків під час проведення операції “Joint Guardian” бригадний генерал Дуглас Ерхард нагородив медаллю “Знак пошани” капітана Андрія Семенюка, а медаллю “За досягнення” сержанта Сергія Підвального.

Також з вітальними словами до миротворців звернулися тимчасово виконуючий обов’язки начальника штабу Об’єднаного оперативного командування ЗС України полковник Олександр Сирський та командир “УкрПолбату” підполковник Збігнев Забек. Військовий аташе з питань оборони при Посольстві України в Республіці Сербія полковник Володимир Война зачитав вітального листа українським миротворцям від Надзвичайного і Повноважного Посла України в цій країні Анатолія Олійника. Зі словами Божого благословення до миротворців звернувся священнослужитель українського миротворчого контингенту отець Теодозій.

У свою чергу, командир українського миротворчого контингенту попередньої ротації підполковник Олександр Павлюк висловив вдячність за віддану службу всьому особовому складу підрозділу, подякував за плідну співпрацю командуванню багатонаціональної тактичної групи “East”, польським колегам, мешканцям та працівникам муніципалітету Штрпце, де виконували миротворчі обов’язки українці.

Завершилася церемонія передачі повноважень урочистим маршем військовослужбовців українського миротворчого підрозділу обох ротацій.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.211.231.221
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com