Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

На Сумщині вперше відбулося навчання зведеного загону Збройних сил України з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

| 05.08.2006 |  |11:15|

4 серпня на загальновійськовому полігоні, що розташований поблизу міста Охтирка на Сумщині, відбулася практична фаза навчання зведеного загону з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

До складу зведеного загону увійшли військовослужбовці 91-го окремого інженерного полку та 92-ї окремої механізованої бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ, а також військові лікарі Харківського гарнізонного госпіталю. Загалом було залучено майже 140 військовослужбовців та 39 одиниць техніки, а також підрозділи МВС та МНС. За злагодженими діями підрозділів спостерігало керівництво Генерального штабу ЗС України та керівники місцевих органів влади.

Зведений загін було створено з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з техногенними аваріями, стихійними природними явищами та терористичними актами. В разі необхідності для вирішення властивих задач можуть залучатися як авіація так і механізовані підрозділи. Переважна більшість особового складу військовослужбовці-контрактники, майже половина з яких набули професійного досвіду під час служби у миротворчих підрозділах.

За легендою навчання “в результаті дестабілізації обстановки в Чернігівській та Сумській областях виникли угрупування, що намагаються дестабілізувати обстановку в районі нафтодобувних підприємств, військових складів та інших важливих об’єктах”.

За підтримки підрозділів МНС та МВС військовослужбовці зведеного загону відпрацювали завдання з ліквідації наслідків нападів терористичних угрупувань на артилерійські склади, хімічні та нафтодобувні підприємства, розгорнули польовий госпіталь медицини катастроф.

За допомогою потужної інженерної техніки ліквідовувалися пожежі, розбиралися завали, відновлювалися шляхи. Фахівці-сапери продемонстрували спроможність розміновувати вибухонебезпечні предмети як на землі так і під водою.

- Створення зведеного загону не було намаганням замінити або протиставити себе підрозділам МНС і має за мету посилити їх аби допомогти вирішити будь-які задачі із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Адже тільки Збройні сили мають таку потужну техніку та підготовлених фахівців, - зазначив керівник навчання командир 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Володимир Замана.

Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.205.173.252
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com