Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

Українські миротворці шостої ротації “УкрПолбату” за 10 місяців виконання миротворчих завдань на Балканах здійснили 1200 патрулювань, оглянули майже 5 300 цивільних автомобілів та понад 12 000 місцевих мешканців

| 07.06.2006 |  |10:44|

Командування та особовий склад шостої ротації національної складової спільного українсько-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” багатонаціональної бригади “East” сил КФОР у Косовому підбили підсумки виконання миротворчих завдань за 10 місяців перебування на Балканах.

Починаючи з серпня 2005 року, українські миротворці шостої ротації здійснили понад 1200 патрулювань у зоні відповідальності нашого контингенту – муніципалітеті Штрпце, виставили 1270 спостережних постів, оглянули майже 5 300 цивільних автомобілів та понад 12 000 місцевих мешканців.

Значна увага при цьому командуванням українського контингенту приділялася співробітництву з військовослужбовцями інших миротворчих контингентів та місцевими органами правопорядку. Так, спільно з військовослужбовцями інших миротворчих контингентів було проведено 18 спільних операцій та 148 патрулювань, що проходили не тільки в зоні відповідальності наших миротворців, а й за її межами.

Разом з польськими та американськими військовими українські миротворці реалізували 12 великомасштабних гуманітарних проектів з надання медичної допомоги місцевим жителям та шкільним навчальним закладам, що розташовані у найбільш віддалених та важкодоступних населених пунктах муніципалітету Штрпце.

- Ми пишаємося результатами своєї роботи. Професійні дії наших військовослужбовців при виконанні найбільш важких та відповідальних завдань неодноразово високо відзначалося командуванням багатонаціональної бригади “East” та командуванням силами КФОР у Косовому, наголошуючи на тому, що саме завдяки українським військовим вже тривалий час вдається підтримувати стабільність та спокій у зоні відповідальності нашого миротворчого контингенту – муніципалітеті Штрпце, - зазначив командир українського національного контингенту підполковник Віктор Копачинський.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.198.20.215
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com