Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

Поблизу Новоград-Волинського, на полігоні 30-ї Гвардійської окремої механізованої бригади виконують практичні стрільби зі штатної зброї військовослужбовці, які готуються до чергової ротації національного контингенту у Косовому

| 06.04.2006 |  |11:57|

В рамках підготовки до чергової ротації українського миротворчого контингенту у Косовому на Новоолександрівському полігоні 30-ї Гвардійської окремої механізованої бригади поблизу Новоград-Волинського розпочалися практичні стрільби зі штатної зброї та озброєння бойової техніки.

Зокрема, особовий склад миротворчого підрозділу виконує навчальні вправи стрільби зі штатної зброї, а також озброєння бойової розвідувальної дозорної машини (БРДМ).

Крім того, з урахуванням досвіду попередніх ротацій українського контингенту та специфіки виконання миротворчих завдань у Косовому майбутні миротворці на спеціально обладнаному миротворчому містечку виконують завдання з патрулювання, супроводження конвоїв, охорони об’єктів, затримання сторонніх осіб та передачі їх представникам місцевої влади, несення служби на блок-постах та на постах спостереження.

За словами командира 2-ї спеціальної роти капітана Ярослава Котляренка, головною метою занять є доведення рівня навичок підлеглих до автоматизму.

– В умовах, коли несення служби буде пов’язане з постійним напруженням, ми повинні бути готовими діяти чітко та злагоджено, – наголосив він.

Варто зазначити, що з лютого 2006 року, коли розпочалася підготовка особового складу контингенту, військовослужбовці вже пройшли теоретичну підготовку.

Основу миротворчого підрозділу, який виконуватиме місію на Балканах, складає 1-й батальйон 30-ї Гвардійської окремої механізованої бригади. Незначну частину штатного батальйону доповнюють спеціалісти з інших частин. Підготовка окремих груп спеціалістів, які увійдуть до складу українського миротворчого підрозділу, окрім Новоград-Волинського, відбувається на Яворівському полігоні та у Житомирі.

Згідно з Директивою Міністра оборони України, ротацію національної складової „УкрПолбату” заплановано провести протягом липня-серпня 2006 року.

Вищою атестаційною комісію Міністерства оборони України на посаду командира національної складової „УкрПолбату” затверджено заступника командира 30-ї Гвардійської окремої механізованої бригади підполковника Олександра Павлюка.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.211.231.221
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com