Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

У ході спільного командно-штабного тренування “Співдружність-2006” на Яворівському полігоні українські та польські офіцери узгодять дії спільного штабу “УкрПолбату” під час виконання завдань наступної ротації 2006 року

| 29.03.2006 |  |09:54|

29 березня на Яворівському загальновійськовому полігоні Західного оперативного командування розпочинається спільне українсько-польське командно-штабне тренування “Співдружність-2006”.

Головною метою навчання є координація спільних дій і злагодження штабу спільного українсько-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” наступної ротації та відпрацювання дій з керівництва підрозділами під час виконання завдань у складі сил КФОР у Косовому.

Для участі у командно-штабному тренуванні від України залучаються 16 офіцерів, яких очолює командир 30-ї Гвардійської окремої механізованої бригади полковник Юрій Миколенко. З польської сторони у спільному навчанні беруть участь 15 військовослужбовців, очолюваних командиром батальйону підполковником Павелом Вардою.

Відповідно до плану проведення спільного КШТ, протягом трьох днів українські та польські військовослужбовці узгодять плани підготовки та проведення чергової ротації, відпрацюють питання взаємодії підрозділів під час виконання завдань з підтримки миру та стабільності, вчитимуться працювати в режимі реальної оперативної обстановки в зоні відповідальності “УкрПолбату” та узгодять спільні дії польської та української складових контингенту.

Слід зазначити, що особливістю нинішнього тренування є те, що попередні ротації “УкрПолбату” забезпечували військовослужбовці 1-го окремого спеціального батальйону Західного оперативного командування, більшість з яких вже мала досвід виконання миротворчих завдань у Косовому. Цього року основу миротворчого підрозділу, який виконуватиме місію на Балканах, складатиме особовий склад штатного батальйону 30-ї Гвардійської окремої механізованої бригади, дислокованої у Новоград-Волинському, що на Житомирщині. Незначну частину батальйону доповнюють спеціалісти з інших частин.

Передбачається також, що під час триденного заходу буде проведено низку брифінгів стосовно відпрацювання дій спільного штабу у конкретних ситуаціях управління підрозділами та вирішення адміністративних питань щодо підготовки та проведення майбутньої ротації, яку заплановано провести протягом липня-серпня 2006 року.

Довідково: Спільне українсько-польське командно-штабне тренування “Співдружність” є тактичним тренуванням офіцерів та сержантів ротної та взводної ланок і має на меті підготовку особового складу національної складової українсько-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” до виконання миротворчої місії у Косовому.

Вищою атестаційною комісію Міністерства оборони України командиром національної складової “УкрПолбату” затверджено заступника командира 30-ї Гвардійської окремої механізованої бригади підполковника Олександра Павлюка.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.234.217.247
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com