Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОМАНДНО-ШТАБНОГО МОБІЛІЗАЦІЙНОГО НАВЧАННЯ 30 ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ЗАПАСУ ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ ПРОДОВЖИТИ СЛУЖБУ У 51-Й ОКРЕМІЙ МЕХАНІЗОВАНІЙ БРИГАДІ НА КОНТРАКТНІЙ ОСНОВІ

| 09.11.2005 |  |11:30|

На базі 51-ї окремої механізованої бригади Західного оперативного командування, що дислокується у Володимир-Волинському, завершилося командно-штабне мобілізаційне навчання з доукомплектування механізованого батальйону до штату воєнного часу.

Для 444 військовозобов’язаних запасу, які приписані до п’яти військкоматів Волині, навчання розпочалося зі звичайної повістки до військового комісаріату, на яку вже багато хто з них і не очікував.

Десять днів, що тривали збори, були для “запасників” насичені змістовними заняттями зі спеціальної, технічної та тактико-спеціальної підготовки. Також учасники збору ознайомилися з основними вимогами щодо дій підрозділів у сучасному бою. А завершилося навчання бойовою стрільбою із БМП, АГС-17, кулемета, автомата Калашникова, а також водінням бойових машин піхоти. Чимало “запасників” за стрільбу отримали відмінні оцінки. Так, молодший сержант запасу Борис Лящук, який вів вогонь з БМП, зумів вразити всі цілі і здобув найвищий бал. Були свої рекордсмени і у водінні бойових машин піхоти.

- Ніколи б не повірив, якби сам не бачив, що так впевнено можуть діяти люди, які не брали до рук зброї та не сиділи за кермом БМП десять і більше років, - зазначив командир батальйону майор Павло Волков.

На період проведення зборів усім “запасникам” була збережена зарплатня за місцем роботи та виплачено кошти на відрядження.

До речі, середній вік “запасників” склав 25-30 років. Вищу освіту з них здобули 46 офіцерів та 19 солдатів і сержантів запасу. Причому семеро з них досконало володіють англійською мовою. 9 офіцерів-запасників мають за плечима від семи і більше років служби. Четверо нинішніх військовозобов’язаних запасу брали участь у миротворчих місіях, а двоє є учасниками бойових дій.

Слід зазначити, що по завершенні навчального збору 30 військовозобов’язаних запасу виявили бажання продовжити службу у 51-й окремій механізованій бригаді на контрактній основі.

У нинішньому році це вже не перші збори військовозобов’язаних запасу, що проводяться на базі військових частин 13-го армійського корпусу Західного оперативного командування. До цього подібні збори проводились на базі 24-ї окремої механізованої бригади у Яворові та в інженерному полку, що у Самборі.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.198.148.191
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com