Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

У НАСТУПНОМУ РОЦІ НАЛІТ ЕКІПАЖІВ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ТА АРМІЙСЬКОЇ АВІАЦІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ЗАПЛАНОВАНО ДОВЕСТИ ДО 120 ГОДИН НА РІК

| 27.09.2005 |  |15:43|

“На сьогодні програма бойової підготовки у Сухопутних військах Збройних сил України виконана в межах 80-85 відсотків. І заходи бойової підготовки тривають”. Про це сьогодні повідомив під час брифінгу начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Сергій Кириченко.

- Наліт льотчиків армійської авіації у Сухопутних військах на сьогоднішній день складає біля 40 годин, а у Повітряних Силах наближається до 50 годин. У Військово-Морських Силах України наплавність кораблів, які входять до складу Об’єднаних сил швидкого реагування, складає більше 20 діб, а наліт морської авіаційної групи – більше 50 годин, - зазначив генерал-полковник Сергій Кириченко.

У наступному році наліт екіпажів Повітряних Сил та армійської авіації Сухопутних військ заплановано довести до 120 годин на рік.

- Це цілком пристойний показник, навіть у порівнянні з деякими країнами-членами НАТО. Але він можливий лише за умови затвердження бюджетного запиту Міністерства оборони України на 2006 рік у повному обсязі, - у свою чергу підкреслив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України.

Генерал-полковник Сергій Кириченко також поінформував, що на сьогодні частини і з’єднання, що входять до складу сухопутної, авіаційної та морської компонент Об’єднаних сил швидкого реагування, складають біля 25% від загальної чисельності Збройних сил України.

Структурно до складу Об’єднаних сил швидкого реагування від Сухопутних військ входять: 8-й армійський корпус, аеромобільна та повітряно-десантна бригади, два аеромобільних полки, дві бригади армійської авіації, два полки спеціального призначення; від Повітряних Сил – бригада винищувальної авіації, по одній ескадрильї бомбардувальної, штурмової та військово-транспортної авіації, а також ланка літаків-розвідників; від Військово-Морських Сил – управління ескадри різнорідних сил, бригада надводних кораблів, батальйон морської піхоти і морський Центр спеціального призначення.

- В цьому році всі ці частини і з’єднання забезпечені ресурсами таким чином, що програму бойової підготовки виконують в повному обсязі, - зазначив генерал-полковник Сергій Кириченко.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 23.20.33.176
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com