У серпні понад 160 харків’ян укладуть контракт з військовими частинами ВДВ

05 серпня 2017, 16:45 | ID: 32635
У серпні понад 160 харків’ян укладуть контракт з військовими частинами ВДВ У серпні понад 160 харків’ян укладуть контракт з військовими частинами ВДВ У серпні понад 160 харків’ян укладуть контракт з військовими частинами ВДВ У серпні понад 160 харків’ян укладуть контракт з військовими частинами ВДВ У серпні понад 160 харків’ян укладуть контракт з військовими частинами ВДВ

Сьогодні, 5 серпня, у Харківському обласному військовому комісаріаті півсотні юнаків з Харківщини ознайомилися з умовами проходження служби у Високомобільних десантних військах та пройшли попередній відбір для вступу на військову службу за контрактом.

– Ми плануємо направити до частин ВДВ понад 160 осіб. Враховуючи чималу кількість харків’ян, яким до душі романтика «блакитного берета», вважаю, що впораємось з цим завданням, – повідомив військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

Перед юнаками виступили офіцер Генерального штабу Збройних Сил України підполковник Руслан Свідунович, офіцери 81-ї окремої аеромобільної та 25-ї окремої повітряно-десантної бригад.

Десантники показали відеоролики про службу у ВДВ, розповіли про бойовий шлях та традиції підрозділів, умови навчання, порядок відпочинку контрактників тощо.

– Перевага при відборі на службу в частинах Високомобільних десантних військ надавалась тим, хто вже служив у ВДВ чи має бойовий досвід. За перший день нам вдалося добрати 25 рекрутів, серед яких були й дівчата. Найбільше бажаючих стати десантником було серед мешканців Дергачівського, Ізюмського та Кегічівського районів Харківщини, – розповів полковник Юрій Калгушкін.