Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

Українські миротворці нової – 3-ї – ротації у ДР Конго розпочали прийом майна, техніки і озброєння у своїх попередників

| 16.08.2013 |  |17:56|

Натиснiть для збiльшення
Натиснiть для збiльшення
Натиснiть для збiльшення
Натиснiть для збiльшення
Натиснiть для збiльшення
Натиснiть для збiльшення
Натиснiть для збiльшення

З 13 серпня у базовому таборі українських миротворців у Демократичній Республіці Конго (місто Гома) триває процес прийому майна, техніки і озброєння військовослужбовцями нової – 3-ї – ротації 18 окремого вертолітного загону ЗС України.

12 серпня особовий склад (250 чоловік) 3 ротації здійснив майже 8 годинний переліт з міжнародного аеропорту “Львів” (Україна) до аеропорту Кінгалі (Руанда), після чого автомобільним транспортом був доставлений у Демократичну Республіку Конго – базовий табір, який розташований у місті Гома.  

З першого дня прибуття у табір миротворці 3-ї ротації взяли під охорону визначенні об’єкти, організували чергову службу, налагодили приготування їжі.

Льотно-підйомний склад розпочав заняття з наземної підготовки та проходження процедур допуску до польотів за стандартами ООН. Зокрема представники Центру управління авіації у секторі (air operation) місії ООН доводять керівні документи Місії, вимоги до польотів і заходів безпеки, проводяться заняття з аеродинаміки, експлуатації авіаційної техніки у спекотних умовах тощо. 

Інженерно-авіаційною службою загону перевіряється стан гелікоптерів, документація, комплектність, авіаційне озброєння, майно необхідне для обслуговування і ремонту вертольотів.

Одночасно офіцери, прапорщики і контрактники наземних служб приймають у попередників посади та закріплене майно, стрілецьку зброю, проводиться огляд і необхідний ремонт автотранспорту.

Для контролю і допомоги в проведенні прийому-здачі посад в загоні працює спеціальна комісія на чолі з начальником армійської авіації Сухопутних військ генерал-майором Валентином Пістрюгою. За його словами, миротворцям нової ротації основну увагу слід звернути на точність у прийомі майна, паливно-мастильних матеріалів, авіаційного озброєння та визначити чого додатково потребує загін.

Прийом-здача посад проходить під особистим контролем командира 18 окремого вертолітного загону льотчика-снайпера полковника Андрія Когута. Для визначення стану справ з прийому-здачі у таборі щоденно проводяться заслуховування заступників командира та начальників служб.

Одночасно триває перебазування особового складу до таборів у містах Бунія і Букаву, де будуть виконувати миротворчі завдання майже 150 українських миротворців.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.198.224.121
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com