У Харкові відбувся черговий випуск офіцерських курсів

30 квітня 2017, 11:14 | ID: 29808
У Харкові відбувся черговий випуск офіцерських курсів У Харкові відбувся черговий випуск офіцерських курсів У Харкові відбувся черговий випуск офіцерських курсів У Харкові відбувся черговий випуск офіцерських курсів У Харкові відбувся черговий випуск офіцерських курсів

На Факультеті військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відбувся черговий випуск військовослужбовців, які успішно завершили курси перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Протягом трьох місяців військовослужбовці сержантського та старшинського складу, більшість із яких має досвід участі в антитерористичній операції, проходили спеціальне навчання, за підсумками якого отримали військове звання «молодший лейтенант».

– За час навчання слухачі суттєво підняли свій професійний рівень. Нові знання та навички дозволять їм ефективно виконувати завдання на офіцерських посадах, – зазначив начальник факультету полковник Олександр Серпухов.

Під час церемонії випуску військовослужбовці отримали погони «молодшого лейтенанта», свідоцтва про закінчення курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації, а відмінники навчання – також письмові подяки від командування.