У Львівському зенітному ракетному полку імені Івана Виговського тривають навчання

19 лютого 2016, 13:00 | ID: 17946 | Переглядів: 1352
У Львівському зенітному ракетному полку імені Івана Виговського тривають навчання У Львівському зенітному ракетному полку імені Івана Виговського тривають навчання У Львівському зенітному ракетному полку імені Івана Виговського тривають навчання У Львівському зенітному ракетному полку імені Івана Виговського тривають навчання У Львівському зенітному ракетному полку імені Івана Виговського тривають навчання У Львівському зенітному ракетному полку імені Івана Виговського тривають навчання

В ході тактичного навчання з одним із підрозділів полку під керівництвом командира частини полковника Олександра Гуменюка військовослужбовці відпрацювали дії із зенітного ракетного прикриття визначених об’єктів та військ.

Також до навчання залучалися командний пункт і підрозділи забезпечення полку. Учасники тренування провели перевантаження озброєння, марш, відпрацювали питання тилового забезпечення особового складу в польових умовах та налагодили взаємодію з іншими підрозділами.

Для комплексного відпрацювання питань управління та технічного забезпечення бойових дій підрозділів одночасно були проведені тактико-спеціальні навчання з командним пунктом військової частини та технічною батареєю.

За словами керівника навчань полковника Олександра Гуменюка, навіть якщо підрозділи не знаходяться на передовій, вони повинні постійно нарощувати бойові спроможності. Це дасть змогу якісніше виконувати завдання та зменшити кількість втрат у бою.